Halo Busko 9 Lokalne 9 Kiermasz Wielkanocny 2024 w Busku-Zdroju (VIDEO)

Kiermasz Wielkanocny 2024 w Busku-Zdroju (VIDEO)

utworzone przez | mar 27, 2024 | Lokalne

Kiermasz Wielkanocny 2024 w Busku-Zdroju – tradycja i lokalne smaki

23 marca od godziny 9:00 w samym sercu Buska-Zdroju, na Placu Zwycięstwa, odbył się kolorowy i pełen życia kiermasz wielkanocny, który zapowiadaliśmy tutaj. Wydarzenie to przyciągnęło tłumy mieszkańców oraz turystów, którzy mieli okazję zanurzyć się w lokalnych tradycjach i skosztować regionalnych przysmaków.

reklama kregielnia chicago

Kiermasz Wielkanocny 2024 w Busku-Zdroju – tradycja spotyka nowoczesność

Kiermasz Wielkanocny w Busku-Zdroju to nie tylko okazja do świętowania nadchodzących Świąt Wielkanocnych, ale również moment, w którym lokalna społeczność może zaprezentować swoje umiejętności i produkty. Koła gospodyń wiejskich z okolic Buska-Zdroju zademonstrowały swoje kulinarne dziedzictwo, oferując szeroki wybór domowych wypieków, tradycyjnych wędlin oraz ręcznie robionych ozdób wielkanocnych.

Kiermasz Wielkanocny 2024 w Busku-Zdroju – szansa dla przedsiębiorców na zaprezentowanie swoich produktów

Przedsiębiorcy z regionu nie pozostali w tyle, prezentując swoje wyroby, które zachwycały nie tylko smakiem, ale i oryginalnością. Od świeżych produktów spożywczych po unikatowe rękodzieła – każdy znalazł coś dla siebie. Wydarzenie stało się również platformą dla lokalnych organizacji, które poprzez różnorodne stoiska mogły podzielić się swoją działalnością i misją. To właśnie społeczne zaangażowanie i współpraca nadają Jarmarkowi Wielkanocnemu w Busku-Zdroju wyjątkowego charakteru.

Zobaczcie relację z tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego w Busku-Zdroju!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE