Halo Busko9Wydarzenia9Kiermasze9Kiermasz Wielkanocny 2024 w Busku-Zdroju
Kiermasz Wielkanocny 2024 w Busku-Zdroju

Kiermasz Wielkanocny 2024 w Busku-Zdroju

Plac Zwycięstwa w Busku-Zdroju 23 marca 2024 , 9:00 - 14:00 wstęp wolny

Kiermasz wielkanocny 2024 w Busku-Zdroju

Już 23 marca Plac Zwycięstwa w Busku-Zdroju stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia – Kiermaszu Wielkanocnego! Od godziny 9:00 do 14:00 będziecie mieli Państwo okazję zanurzyć się w magicznej atmosferze nadchodzących świąt, odkrywając bogactwo lokalnej tradycji i rękodzieła.

Co znajdziemy na kiermaszu wielkanocnym? 

Kiermasz Wielkanocny 2024 w Busku-Zdroju to doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w wyjątkowe ozdoby świąteczne, ręcznie wykonane pisanki, świąteczne stroiki i dekoracje. Na stoiskach lokalnych twórców znajdziecie Państwo również pyszne, tradycyjne potrawy wielkanocne, takie jak babki, mazurki, żur i wiele innych. Będzie to również czas na wspólne spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. 

restauracja kawiarnia Cynamonowa

Kontakt do organizatorów kiermaszu wielkanocnego w Busku-Zdroju

Jeśli chcesz wystawić swoje produkty na Kiermaszu Wielkanocnym, skontaktuj się pod numerem 041 3705430. Dowiesz się tam wszystkiego co potrzebne do zgłoszenia swojego udziału! 

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

zdjęcie: BSCK

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE