Halo Busko 9 Lokalne 9 Mieszkańcy i goście Buska-Zdroju mieli możliwość sprawdzić się na strzelnicy i ściance wspinaczkowej.

Mieszkańcy i goście Buska-Zdroju mieli możliwość sprawdzić się na strzelnicy i ściance wspinaczkowej.

utworzone przez | maj 21, 2024 | Lokalne

Ekstremalna Turystyka w Busku-Zdroju – relacja z wydarzenia

18 maja 2024 roku Busko-Zdrój stało się prawdziwą mekką dla miłośników sportów ekstremalnych! W ramach Dni Otwartych dla Turystyki, kompleks Tężni zamienił się na kilka godzin w arenę pełną adrenaliny i niezapomnianych wrażeń.

mirage reklama

Ekstremalna Turystyka w Buskiej Tężni – moc wrażeń dla każdego!

Dla tych, którzy pragnęli zmierzyć się z własnymi słabościami, przygotowano mobilną ściankę wspinaczkową. Doświadczeni instruktorzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników, a jednocześnie pomagali im stawiać pierwsze kroki na drodze ku szczytowi. Pokonywanie kolejnych metrów i sięganie coraz wyżej wymagało nie tylko siły fizycznej, ale również hartu ducha. Satysfakcja z dotarcia na szczyt z pewnością wynagrodziła wszelkie wysiłki!

Fani militariów i precyzyjnego strzelania mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy ASG. Repliki broni palnej, z których można było oddać strzały, do złudzenia przypominały prawdziwe odpowiedniki. To była doskonała okazja, aby zmierzyć się z własną celnością i refleksem, a także wziąć udział w emocjonujących zawodach strzeleckich.

Natomiast miłośnicy precyzji i skupienia mogli spróbować swoich sił na strzelnicy łuczniczej. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora uczestnicy nauczyli się prawidłowej techniki strzelania z łuku, poznali tajniki celowania i oddawali celne strzały do tarczy. Strzelanie z łuku to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na ćwiczenie koncentracji i samodyscypliny.

Ekstremalna Turystyka w Busku-Zdroju z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy mieli okazję wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. To był dzień pełen emocji, wyzwań i niezapomnianych wrażeń!

Więcej o wydarzeniu przeczytasz tutaj: Ekstremalna Turystyka w Buskiej Tężni

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE