Halo Busko9Wydarzenia9Sport9Ekstremalna Turystyka w Buskiej Tężni
ekstremalna turystyka

Ekstremalna Turystyka w Buskiej Tężni

Tężnia w Busku-Zdroju 18 maja 2024 , 13:00 - 18:00 wstęp wolny https://www.facebook.com/tezniabusko/?locale=pl_PL

Ekstremalna Turystyka – niezapomniane emocje w Busku-Zdroju

Już 18 maja 2024 roku w ramach Dni Otwartych dla Turystyki Busko-Zdrój zamieni się w mekkę miłośników sportów ekstremalnych! W kompleksie Tężni w godzinach 13:00-18:00 będzie można spróbować swoich sił w dyscyplinach, które z pewnością dostarczą adrenaliny i niezapomnianych wrażeń.

reklama burger paka

Ekstremalna Turystyka w Buskiej Tężni – sprawdź swoje siły i poczuj dreszczyk emocji!

Ścianka wspinaczkowa mobilna stanie się polem bitwy z własnymi słabościami. Doświadczeni instruktorzy nie tylko zadbają o bezpieczeństwo, ale również pomogą pokonać pierwsze kroki na drodze ku szczytowi. Pokonywanie kolejnych metrów i sięganie coraz wyżej to nie tylko sprawdzian siły fizycznej, ale przede wszystkim wyzwanie dla psychiki. Satysfakcja z dotarcia na szczyt z pewnością wynagrodzi wszelkie wysiłki!

Strzelnica ASG to propozycja dla fanów militariów i precyzyjnego strzelania. Repliki broni palnej, z których będzie można oddać strzały, do złudzenia przypominają prawdziwe odpowiedniki. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoją celność i refleks, a także wziąć udział w emocjonujących zawodach strzeleckich.

Strzelnica łucznicza to z kolei gratka dla miłośników precyzji i skupienia. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora będzie można nauczyć się prawidłowej techniki strzelania z łuku, poznać tajniki celowania i oddać celne strzały do tarczy. Strzelanie z łuku to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na ćwiczenie koncentracji i samodyscypliny.

Ekstremalna Turystyka w Buskiej Tężni – dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Udział w Dniach Otwartych dla Turystyki to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny! Bezpłatny wstęp oznacza, że każdy może spróbować swoich sił w ekstremalnych dyscyplinach sportowych bez ponoszenia kosztów. Na miejscu znajdą się atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, więc każdy, bez względu na wiek i poziom zaawansowania, będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Wszystkie atrakcje będą odbywać się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy zadbają o bezpieczeństwo uczestników. Dni Otwartych dla Turystyki to doskonała okazja, aby przełamać swoje lęki, pokonać granice i poczuć zastrzyk adrenaliny. Gwarantujemy moc emocji i niezapomniane wrażenia!

Przyjdź i poczuj na własnej skórze, jak smakuje ekstremalna zabawa!

Dni Otwarte dla Turystyki – moc wrażeń dla każdego!

Warto przypomnieć, że Dni Otwarte dla Turystyki obfitują również w inne ciekawe atrakcje!
17 maja o godzinie 15:00, odbędzie się Rajd Pieszy do Winnicy Zbrodzice. To świetna propozycja dla miłośników aktywnego spędzania czasu, którzy chcą połączyć wędrówkę po malowniczych szlakach Ponidzia z degustacją lokalnych win.
Rajd zostanie zwieńczony koncertem zespołu „Zepsuł” Belon w muzycznej tężni w młodzieżowej odsłonie!

Natomiast 18 maja o godzinie 15:00 będzie można przeżyć niesamowitą podróż, która poruszy każdego miłośnika sztuki, w ramach Spaceru śladami buskich artystów!

Zapraszamy również do relacji z wydarzenia, którą zobaczysz tutaj: Ekstremalna Turystyka w Buskiej Tężni – relacja z wydarzenia

ekstremalna turystyka

Źródło: Tężnia w Busku-Zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE