Halo Busko 9 Lokalne 9 Busko to nie tylko miejsce dla kuracjuszy! Tłumy bawiły się ze smokiem Edziem na Skateparku! (VIDEO)

Busko to nie tylko miejsce dla kuracjuszy! Tłumy bawiły się ze smokiem Edziem na Skateparku! (VIDEO)

utworzone przez | maj 22, 2024 | Lokalne

Dzień Baniek Mydlanych ze Smokiem Edziem przyciągnął mieszkańców i gości Buska-Zdroju

18 maja w Busku-Zdroju odbył się Dzień Baniek Mydlanych, który zgromadził tłumy dzieci i dorosłych na Skateparku. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15:00 i od samego początku była wypełniona mnóstwem atrakcji.

restauracja kawiarnia Cynamonowa

Głównym punktem programu było oczywiście puszczanie baniek mydlanych. Tysiące kolorowych bań o najróżniejszych kształtach unosiło się w powietrzu, tworząc magiczny klimat niczym z bajki. Dzieci mogły szaleć do woli w strefie dmuchanych zamków, gdzie czekała na nie niezliczona ilość godzin zabawy i śmiechu. Nie zabrakło też stoisk z pysznościami, takimi jak lody, kolorowa wata cukrowa i żelki.

Największą atrakcją Dnia Baniek Mydlanych był bez wątpienia Smok Edzio. Spotkał się z dziećmi porwał je do zabawy, po czym był czas na wspólne zdjęcie. Radości maluchów nie było końca!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE