Halo Busko9Wydarzenia9Dla dzieci9Dzień Baniek Mydlanych ze Smokiem Edziem
dzien baniek mydlanych

Dzień Baniek Mydlanych ze Smokiem Edziem

Skatepark Busko-Zdrój 18 maja 2024 , 15:00 wstęp wolny https://www.bosir.busko.pl/

Dzień Baniek Mydlanych ze Smokiem Edziem – magiczne popołudnie dla całej rodziny!

Już 18 maja o godzinie 15:00 na Skateparku w Busku-Zdroju, odbędzie się Dzień Baniek Mydlanych. Będzie to niezapomniane popołudnie wypełnione bańkowym szaleństwem, wspólną zabawą i spotkaniem z uwielbianym Smokiem Edziem z Youtube’a!

Przygotujcie się na tysiące kolorowych baniek mydlanych o najróżniejszych kształtach, które unosząc się w powietrzu stworzą magiczny klimat niczym z bajki. Wasze pociechy będą mogły szaleć do woli w strefie dmuchanych zamków, gdzie czekają na nie niezliczone godziny zabawy i śmiechu.

reklama burger paka

Energetyczny koncert Smoka Edzia porwie wszystkich do wspólnego śpiewania i tańca, a pyszne smakołyki będą idealnym dopełnieniem tego wyjątkowego dnia.

Ale to nie wszystko! Będzie również niepowtarzalna okazja, aby spotkać się ze Smokiem Edziem na żywo! Będziecie mogli przytulić się do niego, poprosić o autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dzień Baniek Mydlanych ze Smokiem Edziem to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do spędzenia czasu z całą rodziną na świeżym powietrzu. Wspólne puszczanie baniek, udział w konkursach i zabawach z Edziem, a także wspólne śpiewanie i tańce z pewnością stworzą niezapomniane wspomnienia, do których będziecie wracać z uśmiechem na twarzy.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne! Nie musicie się martwić o dodatkowe koszty – wystarczy przyjść i bawić się razem z nami.

Źródło: Dzień Baniek Mydlanych

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE