Halo Busko9Wydarzenia9Sport9ZAG Arena Busko-Zdrój zmierzy się z Fair Play Końskie w meczu o awans do I ligi świętokrzyskiej
ZAG arena

ZAG Arena Busko-Zdrój zmierzy się z Fair Play Końskie w meczu o awans do I ligi świętokrzyskiej

Hala Sportowa przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika 1 marca 2024 , 19:45 wstęp wolny http://zsp1busko.pl/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100067406014660

ZAG Arena Busko-Zdrój zawalczy o awans do I ligi świętokrzyskiej

ZAG Arena Busko-Zdrój zaprasza na pierwszy mecz w ramach finałów play-off o awans do I ligi świętokrzyskiej w siatkówce mężczyzn, buska drużyna zmierzy się z Fair Play Końskie. Mecz odbędzie się 1 marca o godzinie 19:45 na hali Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika. ZAG Arena liczy na swoich kibiców w walce o mistrzostwo!

palac w konarach reklama

ZAG Arena Busko-Zdrój awansuje do finału po zaciętych półfinałach

ZAG Arena Busko-Zdrój stoczyła trzy mecze z Lerko II Academy Kielce, przeplatane zwycięstwami i porażkami. Pierwszy mecz był pełen emocji – ZAG Arena wygrała 3:2, pokonując przeciwnika w tie-breaku.

Niestety, w drugim spotkaniu Lerko II Academy Kielce zremisowało serie, wygrywając 3:0. Wszystko rozstrzygnęło się w piątkowy wieczór w Busku-Zdroju. Drużyna z Buska stanęła na wysokości zadania i pokonała Lerko II Academy Kielce 3:2, awansując do finału! Kulisy tego emocjonującego meczu możecie zobaczyć tutaj.

Serdecznie zapraszamy na zacięcie zapowiadający się pojedynek!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE