Zapraszamy na spacer po Busku-Zdroju – spacerki z historią z organizowane przez #TĘŻNIABUSKO [VIDEO]

utworzone przez | lis 14, 2023 | Turystyka

Odkryj buskie atrakcje poczas spacerów z #TĘŻNIABUSKO – spacer po Busku-Zdroju z przewodnikiem

 

W malowniczym Busku-Zdroju, otoczonym urokliwą przyrodą i bogatą historią, każdy wtorek staje się dniem wyjątkowym dla miłośników spacerów pełnych ciekawostek i fascynujących opowieści. Spacer po busku z przewodnikiem jest efektem staranności buskiej Tężni 🔗 – instytucji, która stawia na aktywne uczestnictwo mieszkańców i turystów w poznawaniu uroków Buska-Zdroju.

 

Spacer po Busku-Zdroju z #TĘŻNIABUSKO – cykliczne wydarzenie dla mieszkańców i gości uzdrowiska

Co wtorek o godzinie 14:00 rozpoczynamy fascynujące podróże w czasie, aby odkryć tajemnice miasta i zanurzyć się w jego bogatej historii. Spacerki z historią to  podróż w czasie, by odkrywać zabytki, opowieści i kulturowe dziedzictwo Buska-Zdroju.

Każdy spacer po Busku-Zdroju rozpoczyna się przed Domem Zdrojowym w kompleksie #TĘŻNIABUSKO. To właśnie stamtąd przewodnik zabierze Cię w podróż po ciekawych miejscach, które czekają na odkrycie. Przewodnicy, z pasją i wiedzą na temat historii miasta, wprowadzą Cię w świat dawnych lat, opowiadając fascynujące historie, przedstawiając znaczące miejsca i zdradzając kulisy wydarzeń, które ukształtowały oblicze Buska-Zdroju.

 

Zobaczcie jak wyglądał spacer po Busku-Zdroju

 

Wzieliśmy udział w ostatnim spacerze po Busku-Zdroju, w którym odwiedziliśmy Kościółek Św. Leonarda i Galerię Sztuki Willa Polonia 🔗.

Zobaczcie film z ostatniego spaceru!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE