Halo Busko 9 Turystyka 9 Park Linowy „Małpi Gaj” będzie otwarty od 1 maja!

Park Linowy „Małpi Gaj” będzie otwarty od 1 maja!

utworzone przez | kwi 15, 2024 | Turystyka

Park Linowy „Małpi Gaj” – otwarcie sezonu 2024

Już wkrótce rozpocznie się 3. sezon Parku Linowego „Małpi Gaj”! To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników przygód i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Jakie atrakcje znajdują się w Parku Linowym „Małpi Gaj” w Busku-Zdroju?

W Parku Linowym „Małpi Gaj” znajduje się ponad 100 przeszkód na 10 trasach o różnym stopniu trudności. Dla tych, którym nadal będzie brakowało wrażeń dostępne jest również stanowisko do skoków swobodnych. Doświadczenie lotu z wysokości 8 metrów na pewno zapewni niezapomniane emocje! Ta atrakcja jest dostępna po wcześniejszym uzgodnieniu z instruktorami lub ratownikami.

reklama burger paka

W jakie dni otwarty jest „Park Linowy” Małpi Gaj w Busku-Zdroju?

Park Linowy „Małpi Gaj” będzie czynny w następujących terminach: 1-5 maja, 11-12 maja, 18-19 maja, 25-26 maja, 30 maja – 2 czerwca.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Jakie są godziny otwarcia Parku Linowego „Małpi Gaj” w Busku-Zdroju?

Park Linowy „Małpi Gaj” otwarty jest dla odwiedzających od godziny 12:00 do 19:00. Kasa biletowa zamknięta zostaje o godzinie 18:00.

Dodatkowe informacje na temat Parku Linowego „Małpi Gaj” w Busku-Zdroju


W przypadku niesprzyjającej aury, takiej jak deszcz czy silny wiatr, Park może zostać zamknięty. Ostateczną decyzję podejmuje administrator po konsultacji z instruktorami i ratownikami.

Parku Linowym obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia na trasy w obuwiu otwartym. O właściwościach odpowiedniego obuwia decydują instruktorzy, ratownicy oraz obsługa.

Osoby poniżej 14 roku życia mogą korzystać z Parku jedynie pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Młodzież w wieku od 14 do 18 lat może korzystać z Parku za zgodą rodzica lub opiekuna. W takim przypadku korzystający zobowiązany jest dostarczyć wydrukowane i podpisane przez rodzica/opiekuna „Oświadczenie dla osób niepełnoletnich”.

park linowy "Małpi Gaj" w Busku-Zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

źródło: BOSIR

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE