Zwycięstwo AKS 1947 Busko-Zdrój w Pawłowie – przygotowaliśmy film z sytuacjami i golami z tego meczu [VIDEO / ZDJĘCIA]

utworzone przez | paź 17, 2023 | Sport

Wspaniała chwila dla fanów AKS 1947 Busko-Zdrój! Nasza drużyna odniosła zwycięstwo nad rywalem z Pawłowa. Mecz, który odbył się w dniu wczorajszym, zakończył się wynikiem 0:2 na korzyść naszej drużyny, a bohaterami tego spotkania byli bracia Filip i Kacper Rogozińscy.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00 na stadionie w Pawłowie, a od pierwszych minut było widać, że obie drużyny są bardzo zmotywowane.

Pierwszą bramkę dla AKS zdobył z rzutu wolnego Filip Rogoziński w 58 minucie. Kolejną bramkę dla  drużyny gości zdobył Kacper Rogoziński w 77 minucie.

Zwycięstwo nad Arką Pawłów to ogromny sukces dla AKS 1947 Busko-Zdrój, który aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli. Drużyna ma tyle samo punktów, co lider – Korona II Kielce. Jednak to właśnie bilans bramkowy jest tym czynnikiem, który sprawia, że drużyna z Kielc utrzymuje pierwsze miejsce.

Kolejny mecz, odbędzie się na własnym stadionie w niedzielę 22 października o godzinie 14:00. Naszym rywalem będzie Stal Kunów.

Naszej drużynie gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu!