reklama wtarget gora 1

Zgłoś swoją drużynę do wyjątkowego turnieju – XXIV edycja Pucharu Tymbarku

utworzone przez | gru 20, 2023 | Sport

Zgłoś swoją drużynę do XXIV edycji Pucharu Tymbarku

Zapisy na już XXIV edycję Pucharu Tymbarku są nadal możliwe. Wszystkich młodych pasjonatów piłki nożnej zachęcamy do wzięcia udziału w jednym z najważniejszych turniejów dla dzieci i młodzieży w Polsce – Pucharze Tymbarku. To nie tylko okazja do rywalizacji na różnych poziomach, ale także możliwość zyskania niezapomnianych przeżyć i cennych nagród!

Co to jest Puchar Tymbarku?

Puchar Tymbarku to turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży organizowany przez PZPN, a jego głównym sponsorem jest firma Tymbark. To jedno z największych wydarzeń piłkarskich dla najmłodszych w Polsce, które ma na celu wspieranie rozwoju młodych talentów sportowych. Przedsiębiorstwo Tymbark, będąc jednym z głównych producentów soków i napojów w Polsce, postanowiła zaangażować się w rozwijanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród najmłodszych.

Spełniaj marzenia dzięki Pucharze Tymbarku

Puchar Tymbarku od wielu lat spełnia piłkarskie marzenia młodych piłkarek i piłkarzy, którzy po raz kolejny mogą spróbować swoich sił na krajowych boiskach. Przygodę z futbolem w ramach rozgrywek zaczynali, m.in. Paulina Dudek (Paris Saint-Germain), Arkadiusz Milik (Juventus) czy Piotr Zieliński (SSC Napoli).

Kto może wziąć udział w XXIV edycji Pucharu Tymbarku?

Turniej jest dla każdego, dla stale trenujących jak i sporadycznych graczy. Bez znaczenia jest pochodzenie zawodników – mogą być to dzieci z małych wiosek i dużych miast. Wziąć udział mogą drużyny szkolne dziewcząt i chłopców w następujących kategoriach: U-8 (roczniki urodzenia 2016 i 2017), U-10 (roczniki urodzenia 2014 i 2015) i U-12 (roczniki urodzenia 2012 i 2013). 

Przebieg XXIV edycji Pucharu Tymbarku

Rywalizacja zespołów odbywać się w trzech różnych poziomach – gminnym, powiatowym i wojewódzkim, a Wielki Finał Pucharu Tymbarka odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Pierwsze dwa etapy rozgrywek planowane są na okres wiosenny – marzec i kwiecień, natomiast finały wojewódzkie zostaną rozegrane w maju. Najlepsze drużyny zmierzą się w czerwcu w Finale Ogólnopolskim na wcześniej wspomnianym stadionie narodowym. Warto dodać, żę rywalizacja drużyn w najmłodszej kategorii wiekowej U-8 zakończy się na etapach wojewódzkich. Dodatkową rywalizacją będzie konkurs na najlepszą nazwę i logotyp drużyny. 

Jak zgłosić drużynę na XXIV edycję Pucharu Tymbarku?

Zapisy do XXIV edycji Pucharu Tymbarku trwają do 31 stycznia 2024 roku. Zgłoszenie chęci udziału w rozgrywkach mają możliwość nauczyciele, trenerzy jak i opiekunowie za pisemną zgodą dyrektora szkoły wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym sportowym wydarzeniu!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE