Futsal Team Busko-Zdrój przegrywa z pretendentem do awansu do 2 ligi futsalu Moravia Tompawex Obice – zobaczcie pomeczowe wywiady [VIDEO]

utworzone przez | gru 5, 2023 | Sport

Futsal Team Busko-Zdrój przegrywa z pretendentem do awansu do 2 ligi futsalu

W dniu 3 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00 na hali sportowej w Busku-Zdroju, drużyna Futsal Team Busko-Zdrój rozegrała wcześniej zapowiadany mecz w 3. lidze futsalu, rywalizując z zespołem Moravia Tomawex Obice. Niestety, dla kibiców z Buska-Zdroju, to spotkanie zakończyło się wynikiem 2:11 na korzyść pretendentów do awansu do 2 ligi futsalu.

Przebieg meczu Futsal Team Busko-Zdrój – Moravia Tompawex Obice

Mecz był pełen intensywnej rywalizacji, a obie drużyny starały się prezentować skuteczną grę. Pomimo determinacji Futsal Team Busko-Zdrój, to goście z Obic zdobyli przewagę w 6 minucie po strzale Dominika Pasternaka i utrzymali ją przez całe spotkanie. Dopiero przy wyniku 0:6 w 25 minucie bramkę dla Futsal Team Busko zdobył Mateusz Białek. Kolejnego gola na 2:9 zdobył w 35 minucie Kuba Lachowski. Mimo tych trafień, zespół z Buska-Zdroju nie zdołał odwrócić losów meczu.

Kolejny mecz Futsal Team Busko-Zdrój zagra w Jędrzejowie

Następny mecz Futsal Team Busko-Zdrój rozegra na wyjeździe przeciwko drużynie Futsal Jędrzejów w niedzielę, 10 grudnia o godzinie 18:00. To kolejna szansa dla zespołu z Buska-Zdroju na poprawę wyniku i zdobycie cennych punktów w trwającej rywalizacji. Trzymajcie kciuki za naszych chłopaków!

Wywiady po meczu Futsal Team Busko-Zdrój – Moravia Tompawex Obice

Mieliśmy przyjemność porozmawiać z zawodnikami Futsal Team Busko-Zdrój oraz Moravia Tompawex Obice. Zobaczcie nasz materiał.