Wielkie derby w Nowym Korczynie kończą się podziałem punktów! Zobaczcie zdjęcia z meczu! [ZDJĘCIA]

utworzone przez | paź 21, 2023 | Sport

W dniu dzisiejszym na stadionie w Nowym Korczynie odbyły się długo wyczekiwane derby pomiędzy drużynami Wisła Nowy Korczyn i Piast Stopnica. To wydarzenie od dawna budziło ogromne emocje wśród fanów obu klubów oraz miłośników piłki nożnej w regionie.

Spotkanie było niesamowicie nerwowe, co odzwierciedla się w ilości rozdawanych kartek przez sędziego. Piast Stopnica zebrał aż 5 żółtych kartek, a jedna z nich sprawiła, że Kamil Guła musiał opuścić boisko. Dodatkowo, czerwoną kartkę otrzymał także trener Piasta Stopnica, Mateusz Zoch. Zespół gospodarzy ujrzał 3 żółte kartki.

Mimo napiętej atmosfery i licznych kontrowersji, mecz przyciągnął sporą liczbę kibiców, którzy gorąco dopingowali swoje drużyny.

Ostateczny wynik spotkania to 1:1. Bramkę dla Wisły Nowy Korczyn strzelił Bartłomiej Fitowski, jednak jeszcze w tej samej połowie Piotr Rajca pokonał bramkarza Gabora Sarneckiego wyrównując wynik spotkania.

Piast Stopnica utrzymuje się na pozycji lidera tabeli, co dowodzi jego doskonałej formy w tym sezonie, podczas gdy Wisła Nowy Korczyn zajmuje drugie miejsce i jest gotowa kontynuować walkę o mistrzostwo.

Zobaczcie zdjęcia tego meczu!

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE