sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 Emocje na Hali Sportowej w Busku-Zdroju podczas Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty (VIDEO)

Emocje na Hali Sportowej w Busku-Zdroju podczas Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty (VIDEO)

utworzone przez | mar 14, 2024 | Sport

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego za nami.

 

W minioną niedzielę, 10 marca, Hala Sportowa w Busku-Zdroju stała się areną zaciętych pojedynków podczas Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego, który zapowiadaliśmy tutaj. Zawodnicy z całego regionu rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i umiejętności, prezentując wysoki poziom gry i dostarczając licznie zgromadzonej publiczności wielu emocji.

Wśród szkół podstawowych w kategorii dziewcząt klasy IV-VI triumfowała Natalia Senderowska z Rataj Słupskich, wyprzedzając Gabrielę Kuźnię (Rataje Słupskie) i Alicję Kuźnię (Oblekoń). W starszej kategorii wiekowej (klasy VII-VIII) najlepsza okazała się Emilia Wieczorek (Rataje Słupskie), a na podium stanęły również Nina Wolańska (Rataje Słupskie) i Izabela Kogut (Oblekoń).

Wśród chłopców ze szkół podstawowych w klasach IV-VI prym wiódł Mikołaj Senderowski (Rataje Słupskie), pokonując Szymona Nogasia (Rataje Słupskie) i Bartłomieja Kierysa (Rataje Słupskie). W kategorii klas VII-VIII triumfował Krystian Żyła (Rataje Słupskie), a na podium stanęli także Filip Żyła (Rataje Słupskie) i Szymon Polniak (Kraków).

restauracja gosciniec zamek derslawa

Wśród uczniów szkół ponadpodstawowych w kategorii dziewcząt zwyciężyła Karolina Szczepańska z Opatkowic Drewnianych, wyprzedzając Zuzannę Kogut (Podwale) i Maję Widz (Podwale). Wśród chłopców najlepszy okazał się Eryk Szczepaniak, a na podium znaleźli się również Szymon Bartoszewski (Busko-Zdrój) i Sylwester Wichór.

W kategorii Open kobiet triumfowała Marzena Gawęcka z Zegartowic, pokonując Weronikę Domagałę (Galów) i Klaudię Luzeńczyk (Olszamowice). Wśród mężczyzn w tej kategorii zwyciężył Jakub Łoch z Tarnobrzega, a na podium stanęli również Damian Liczner (Rataje Słupskie) i Kamil Milcarz (Radoszyce).

Turniej był doskonałą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności, sprawdzenia swoich sił z innymi zawodnikami i przede wszystkim do wspólnej gry i zabawy. Zawody przebiegały w atmosferze sportowej rywalizacji i fair play, a wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych wyników!

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE