Młode talenty zagrają w turnieju U-13 organizowanym przez BSF Busko-Zdrój!

utworzone przez | lis 26, 2023 | Sport

Turniej w futsalu U-13 organizowany przez BSF Busko-Zdrój już w ten wtorek!

Jeszcze nie opadły emocje po ostatnim meczu BSF Busko-Zdrój, a my mamy dla Was kolejne ciekawe wydarzenie. W najbliższy wtorek, 28 listopada, miłośnicy piłki nożnej mają okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu sportowym. Na hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odbędzie się turniej U-13, zorganizowany przez Buskie Stowarzyszenie Futsalu. To nie tylko szansa na emocjonujące widowisko, ale także okazja do wsparcia młodych talentów, gdyż na boisku zagrają dzieciaki poniżej 13 roku życia z okolicznych klubów sportowych.

Dzieciaki z klubów z naszego regionu wezmą udział w turnieju U-13 Buskiego Stowarzyszenia Futsalu.

Turniej, który rozpocznie się o godzinie 18:00, przybierze formę rywalizacji „każdy z każdym”, co gwarantuje widowisko pełne zaciętych pojedynków i nieprzewidywalnych wyników. Młodzi zawodnicy będą mieli okazję zaprezentować nie tylko swoje umiejętności, ale także pasję do futsalu.

Wśród uczestniczących zespołów znajdziemy cztery drużyny: Piast Stopnica, Gród Wislica, Strzelec Chroberz oraz BSF Busko-Zdrój, które z pewnością dostarczą kibicom chwil pełnych radości i niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Buska-Zdroju i okolic na ten ciekawy turniej już 28 listopada od godziny 18:00. Niech hala Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego stanie się miejscem, gdzie młode talenty zainicjują swoją przygodę z futsalem, a kibice dostarczą im wsparcia i radości podczas każdego meczu.

turniej u-13 bsf busko-zdrój

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE