Halo Busko 9 Sport 9 Tadeusz Krawiec zastąpił Marcina Kołodziejczyka na funkcji trenera AKS 1947 Busko-Zdrój! Zobaczcie rozmowy z trenerami!

Tadeusz Krawiec zastąpił Marcina Kołodziejczyka na funkcji trenera AKS 1947 Busko-Zdrój! Zobaczcie rozmowy z trenerami!

utworzone przez | kwi 24, 2024 | Sport

Tadeusz Krawiec nowym trenerem AKS 1947 Busko-Zdrój

W wyniku rezygnacji Marcina Kołodziejczyka z pełnienia funkcji trenera seniorów w AKS 1947 Busko-Zdrój, klub postanowił powierzyć to stanowisko Tadeuszowi Krawcowi. Krawiec, były szkoleniowiec Staru Starachowice, przejął obowiązki prowadzenia drużyny grającej w RS Active 4. Lidze i poprowadzi zespół w meczu przeciwko Pogoni Staszów.

chary trans baner

Kim jest Tadeusz Krawiec, nowy szkoleniowiec AKS 1947 Busko-Zdrój?

Tadeusz Krawiec ma bogate doświadczenie trenerskie. W swojej dotychczasowej karierze prowadził takie kluby jak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Wisła Sandomierz, Stal Rzeszów oraz ostatnio Star Starachowice. W momencie odejścia z drużyny Star, zajmowała ona trzecie miejsce w tabeli 3. Ligi grupa 4 Krawiec ma również doświadczenie na szczeblu centralnym, gdzie pracował w klubach takich jak Rozwój Katowice, Stal Rzeszów oraz Stal Stalowa Wola (wszystkie na poziomie II Ligi). Poza tym prowadził również KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Alit Ożarów oraz Powiślankę Lipsko.

Tadeusz Krawiec zrezygnował z pracy w trzecioligowym Starze Starachowice z przyczyn osobistych. Teraz staje na czele buskiej drużyny, zastępując również Marcina Kołodziejczyka, który zrezygnował z prowadzenia AKS 1947 Busko-Zdrój.

Zobaczcie rozmowy z trenerami!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE