Ruszyły zapisy na Świętokrzyski Puchar Polski w Futsalu w Wiślicy – zgłoś swoją drużynę i weź udział w rozgrywkach! [VIDEO]

utworzone przez | lis 11, 2023 | Sport

Świętokrzyski Puchar Polski w Futsalu w Wiślicy

Futsal Świętokrzyski oraz Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ma zaszczyt zaprosić Państwa na Świętokrzyski Puchar Polski w Futsalu, który odbędzie się 25 listopada 2023 roku na hali w Wiślicy. W Świętokrzyskim Pucharze Polski w Futsalu wezmą udział drużyny amatorskie oraz występujce w trzeciej lidze.

Świętokrzyski Puchar Polski w Futsalu – gra o wysoką stawkę

Zwycięzcy Świętokrzyskiego Pucharu Polski w Futsalu mają o co powalczyć. Oprócz pucharów i nagród rzeczowych, zwycięska drużyna otrzyma przepustkę do 1/64 Pucharu Polski gdzie grają drużyny od drugiej ligi w górę. Przeciwnikiem zespołu, który wygra w Wiślicy będzie Futsal Club Tarnów grający aktualnie w drugiej lidze. Spotkanie to zaplanowane jest na 9-10 grudnia 2023 roku. To doskonała okazja aby zaprezentować swoją drużynę w tym prestiżowym turnieju.

Zgłoś swoją drużynę do udziału w Świętokrzyskim Pucharze Polski w Futsalu

Wszystkie chętne drużyny, mają mozliwość zgłosić swoją drużynę do 17 listopada. Koszt uczestnictwa wynosi 300 złotych od drużyny.

Aby zapisać swój zespół należy przesłać e-mail na adres futsal@szpnkielce.pl wraz z potwierdzeniem przelewu. Przelew powinien zostać wykonany na rachunek bankowy Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej – Bank Polski S.A. II O PKO Kielce nr rachunku: 87 1020 2629 0000 9802 0091 9696 (w tytule przelewu: „Puchar Polski w futsalu – nazwa drużyny”) w informacji e-mail wpisz nazwę drużyny oraz imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za zespół, funkcję oraz numer telefonu kontaktowego.

Halo Busko patronem medialnym Świętokrzyskiego Pucharu Polski w Futsalu

Jest nam miło poinformować, że w tym roku nasza redakcja objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi Świętokrzyskiego Pucharu Polski w futsalu.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE