ARTYKUŁ

Już w tą sobotę Świętokrzyski Puchar Polski w Futsalu Mężczyzn w Wiślicy!

utworzone przez | lis 23, 2023 | Sport

Świętokrzyski Puchar Polski w Futsalu Mężczyzn w Wiślicy już w tą sobotę!

W najbliższą sobotę, 25 listopada, miłośnicy piłki halowej będą mieli okazję uczestniczyć w emocjonującym wydarzeniu sportowym w Wiślicy. Świętokrzyski Puchar Polski w Futsalu Mężczyzn, organizowany przez Komisję Futsalu i Piłki Plażowej przy Świętokrzyskim Związku Piłki Nożnej w Kielcach, odbędzie się w Zespole Szkolno Przedszkolnym przy ul. Podwale 1.

Aż 5 drużyn powalczy w Świętokrzyskim Pucharze Polski w Futsalu o przepustkę do 1/64 Pucharu Polski

Turniej, który rozpocznie się o godzinie 9:20, przyciągnie uwagę fanów futsalu z całego regionu. Zapisy na turniej trwały do 17 listopada 🔗 i zgłosiło się 5 ekip. Wśród drużyn, które stawią się do rywalizacji, znajdują się takie zespoły jak KKF II Caffaro Global System Kazimierza Wielka, Futsal Team Busko-Zdrój, Moravia Tompawex Obice, MG Green Energy Futsal Jędrzejów oraz Auto Komis Daniel Zych.

Pierwszy mecz, pomiędzy KKF II Caffaro Global System Kazimierza Wielka a Futsal Team Busko-Zdrój, rozpocznie serię pojedynków o prestiżowy tytuł zwycięzcy Świętokrzyskiego Pucharu Polski w Futsalu Mężczyzn. Rozgrywki zaplanowano do godziny 16:00, a zwycięzca turnieju oprócz pucharu otrzyma również cenny bilet do 1/64 Pucharu Polski w Futsalu. Tam zmierzy się z drugoligową drużyną Futsal Club Tarnów, co bez wątpienia będzie kolejnym wyzwaniem.

Halo Busko patronem medialnym Świętokrzyskiego Pucharu Polski w Futsalu

Nasza redakcja objęła patronat medialny w tym wydarzeniu sportowym.  Będziemy obecni na miejscu aby zrelacjonować Wam tą ważną dla regionu imprezę sportową. 

Mamy nadzieję, że wszyscy miłośnicy futbolu halowego z województwa świętokrzyskiego zjawią się licznie, aby dopingować swoje ulubione drużyny i wspólnie przeżyć sportowe emocje. Świętokrzyski Puchar Polski w Futsalu Mężczyzn obiecuje być niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich fanów piłki nożnej w regionie.

świętokrzyski puchar polski w futsalu

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE