ARTYKUŁ

Świętokrzyski Puchar Polski Mężczyzn w Futsalu w Wiślicy – zobacz relację z tego wydarzenia sportowego [VIDEO]

Świętokrzyski Puchar Polski w Futsalu w tym roku został rozegrany w Wiślicy

W minioną sobotę, 25 listopada, hala Zespołu Szkolno Przedszkolnego przy ul. Podwale 1 w Wiślicy stała się areną wcześniej zapowiadanej zaciętej sportowej rywalizacji. Tego dnia odbył się Świętokrzyski Puchar Polski w Futsalu Mężczyzn, zorganizowany przez Komisję Futsalu i Piłki Plażowej przy Świętokrzyskim Związku Piłki Nożnej w Kielcach.

5 drużyn walczyło o przepustkę do 1/64 Pucharu Polski podczas rozgrywek w Wiślicy

W turnieju wzięły udział drużyny z z województwa świętokrzyskiego: KKF II Caffaro Global System Kazimierza Wielka, Futsal Team Busko-Zdrój, Moravia Tompawex Obice, MG Green Energy Futsal Jędrzejów oraz Auto Komis Daniel Zych. Zawodnicy walczyli o prestiżową nagrodę – przepustkę do 1/64 Pucharu Polski, w którym zagrają z Futsal Club Tarnów, który był ostatnio przeciwnikiem buskich Wilków w rozgrywkach ligowych.

Nie brakowało emocji na parkiecie, a walka była zacięta do samego końca. Wszystkie drużyny prezentowały wysoki poziom futsalu.

Moravia Tompawex Obice zwycięzcą Świętokrzyskiego Pucharu Polski w Futsalu w Wiślicy

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Moravia Tompawex Obice, występująca w 3 lidze futsalu i 3 grudnia zagra z Futsal Team Busko-Zdrój. Zawodnicy z Obic imponowali skutecznością i determinacją, pokonując wysoko wszystkich rywali. Dzięki temu po raz kolejny zdobyli prawo udziału w Pucharze Polski.

Najlepszy bramkarz, zawodnik oraz strzelec Świętokrzyskiego Pucharu Polski w Wiślicy

Warto wspomnieć o indywidualnych wyróżnieniach przyznanych najlepszym zawodnikom turnieju. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Maciejowi Czekajowi, który niezwykle skutecznie bronił swoją bramkę. Tytuł najlepszego strzelca przypadł Antemowi Yerminovowi, a wyróżnienie dla najlepszego zawodnika otrzymał Krystian Braciszewicz.

Po zakończeniu zmagań na parkiecie, nadszedł czas na uroczyste wręczenie nagród. Pan Artur Haruza, dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Wiślicy, osobiście uhonorował zawodników oraz drużyny za ich zaangażowanie i sportową postawę.

Relacja z Świętokrzyskiego Pucharu Polski w Futsalu w Wiślicy

Nasza redakcja objęła patronat nad tym wydarzeniem i przygotwała relację video. Zapraszamy do oglądania!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE