Halo Busko 9 Sport 9 Poznaliśmy terminy meczów kontrolnych AKS 1947 Busko-Zdrój

Poznaliśmy terminy meczów kontrolnych AKS 1947 Busko-Zdrój

utworzone przez | cze 24, 2024 | Sport

AKS 1947 Busko-Zdrój zagra mecze sparingowe przed publicznością w Busku-Zdroju

Już wkrótce, drużyna AKS 1947 Busko-Zdrój rozpocznie przygotowania do nadchodzącego sezonu w 4 lidze, oprócz regularnych treningów zorganizowana zostanie seria meczów kontrolnych. Te spotkania mają na celu sprawdzenie formy zawodników oraz zgranie zespołu przed startem ligowych rozgrywek.

reklama fablen busko

Terminarz sparingów AKS 1947 Busko-Zdrój


Victoria Skalbmierz – 13 lipca 2024
Pierwszy mecz kontrolny odbędzie się 13 lipca, kiedy to AKS zmierzy się z Victorią Skalbmierz. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć, w jakiej formie znajduje się drużyna po przerwie letniej.

Siarka Tarnobrzeg – 17 lipca 2024
Kolejnym rywalem AKS będzie Siarka Tarnobrzeg. Spotkanie zaplanowane na 17 lipca z pewnością dostarczy wielu emocji, ponieważ Siarka to wymagający przeciwnik.

Czarni Połaniec – 20 lipca 2024
Trzeci test czeka AKS 20 lipca, gdy podejmą Czarnych Połaniec. Ten mecz pozwoli sztabowi trenerskiemu na dalszą ocenę zawodników i ich przygotowania do sezonu.

Moravia Morawica – 27 lipca 2024
Serię meczów kontrolnych zakończy starcie z Moravią Morawica, które odbędzie się 27 lipca. To ostatnia szansa na poprawki i finalne ustawienia taktyczne przed startem ligi.

sparingi aks 1947 busko-zdrój

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE