Halo Busko 9 Sport 9 Rajd Rowerem przez Busko-Zdrój z sukcesem otworzył sezon rowerowy!

Rajd Rowerem przez Busko-Zdrój z sukcesem otworzył sezon rowerowy!

utworzone przez | maj 21, 2024 | Sport

Rajd „Rowerem przez Busko-Zdrój” z sukcesem otworzył sezon rowerowy!

W niedzielę, 19 maja odbył się rajd rowerowy – „Rowerem przez Busko-Zdrój”. Wydarzenie to, symbolicznie otwierające sezon rowerowy w uzdrowisku, cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników dwóch kółek. W tym roku na mecie zameldowało się rekordowe 120 osób!

palac w konarach reklama

Rajd „Rowerem przez Busko-Zdrój” – malownicza trasa, bogata w atrakcje

Trasa rajdu, wijąca się malowniczo przez tereny gminy Busko-Zdrój, stanowiła prawdziwą ucztę dla oczu i duszy. Uczestnicy wyruszyli spod Kompleksu Buskiej Tężni, podziwiając urok tego wyjątkowego miejsca, słynącego z leczniczych właściwości solanki. Następnie, kierując się w stronę Karabosów, mogli odkrywać piękno okolicy.

Rajd „Rowerem przez Busko-Zdrój” – kulminacja na Karabosach

Finałowym punktem rajdu były Karabosy – teren rekreacyjny, pozwalający na chwilę oddechu, relaksu i obcowanie z naturą z dala od miejskiego zgiełku. Tam na każdego czekał pamiątkowy upominek, nagroda oraz butelka orzeźwiającej wody mineralnej.

Rajd „Rowerem przez Busko-Zdrój” – nie tylko rajd, ale i integracja

Rajd „Rowerem przez Busko-Zdrój” to nie tylko sportowe wyzwanie, ale także doskonała okazja do integracji społeczności. Wspólne pokonywanie trasy, podziwianie piękna okolicy i dzielenie się pasją do rowerów sprzyja budowaniu więzi i tworzeniu nowych znajomości.

Rajd Rowerem przez Busko-Zdrój
Rajd Rowerem przez Busko-Zdrój

Źródło: Tężnia w Busku – Zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE