Remis w emocjonującym starciu 2. ligi futsalu: Zaremba Transport Futsal Pińczów vs. KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka [ZDJĘCIA]

utworzone przez | paź 28, 2023 | Sport

Na parkiecie hali w Pińczowie, dnia 28 października o godzinie 19:00, kibice futsalu byli świadkami zaciętego starcia pomiędzy dwiema silnymi drużynami 2. ligi. Zaremba Transport Futsal Pińczów KKF podejmował Caffaro Global System Kazimierza Wielka w meczu, który dostarczył sporą dawkę emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy zdecydowanie narzucili swój styl gry, zdobywając trzy bramki w pierwszej połowie starcia. Jednakże, losy meczu szybko się odwróciły, kiedy to dwa karne przedłużone zostały podyktowane na korzyść drużyny z Kazimierzy Wielkiej. To pozwoliło im odrobić dwie bramki.

Drugie 20 minut meczu przyniosły jeszcze więcej napięcia i rywalizacji. Obie drużyny prezentowały wysoki poziom gry, a widowisko na boisku było niezwykle pasjonujące. Mecz zakończył się remisem 4:4.

Fani futsalu mogli cieszyć się z widowiska pełnego zaciętej walki, widowiska, które dostarczyło im wielu emocji i niezapomnianych chwil. Zarówno zawodnicy Zaremba Transport Futsal Pińczów KKF, jak i Caffaro Global System Kazimierza Wielka, zaprezentowali wysoką jakość gry, co jest doskonałym prognostykiem na przyszłe starcia.

Po tak wyrównanym pojedynku, nie możemy się doczekać kolejnych meczów obu drużyn, które zapowiadają równie emocjonującą rywalizację w przyszłości.

Zobaczcie zdjęcia z tego meczu!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE