Halo Busko 9 Sport 9 Za nami Powiatowy Turniej Puchar Tymbarku w Busku-Zdroju

Za nami Powiatowy Turniej Puchar Tymbarku w Busku-Zdroju

utworzone przez | kwi 19, 2024 | Sport

Powiatowy Turniej Puchar Tymbarku w Busku-Zdroju

Puchar Tymbarku w powiecie buskim odbył się w środę, 17 kwietnia 2024 roku, na stadionie miejskim w Busku-Zdroju. W ramach tych eliminacji, drużyny rywalizowały o awans do finałów wojewódzkich, które są zaplanowane na 13-14 maja w Nowinach. Oto lista drużyn, które wywalczyły awans:

U-10 dziewczęta z SP Pacanów
U-12 dziewczęta z SP 3 Busko-Zdrój
U-8 chłopcy z SP Niziny
U-10 chłopcy z SP 2 Busko-Zdrój
U-12 chłopcy z SP 3 Busko-Zdrój

hotel zamek derslawa

To wydarzenie sportowe przyciągnęło młodych zawodników i zawodniczki z regionu, którzy z pasją rywalizowali na boisku. Puchar Tymbarku to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do integracji i wspólnego spędzania czasu. Organizatorzy cieszą się się, że tak wiele drużyn wzięło udział w turnieju, a teraz czekają na emocjonujące finały wojewódzkie!

Finał Ogólnopolski, który będzie kulminacją całego turnieju, jest zaplanowany na czerwiec 2024 roku. To świetna przygoda dla młodych piłkarzy i piłkarek, którzy marzą o grze na dużych stadionach!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE