Ponad 120 dzieci zagrało w turnieju AKS CUP 2023! [VIDEO / ZDJĘCIA]

utworzone przez | paź 16, 2023 | Sport

W miniony piątek, 13 października 2023 roku, na Stadionie w Busku Zdroju odbyła się jednodniowa impreza sportowa, która przyciągnęła ponad 120 dzieciaków. Turnieje piłki nożnej odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych – Orlik i Żak, co dało młodym talentom okazję do rywalizacji i prezentacji swoich umiejętności.

Stadion w Busku Zdroju okazał się idealnym miejscem do przeprowadzenia turniejów AKS CUP 2023. Znajduje się on w sercu miasta, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla kibiców, którzy licznie przybyli, aby dopingować małych piłkarzy.

Po wielu emocjonujących meczach i wyrównanej rywalizacji, wszyscy urzestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe medale oraz puchary.

AKS CUP 2023 to wyjątkowe wydarzenie, które przyniosło mnóstwo radości i emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom. To doskonała okazja, aby docenić talent młodych piłkarzy i wspierać ich w dążeniu do kariery sportowej. Impreza udowodniła, że piłka nożna jest wciąż jednym z najważniejszych i najbardziej pasjonujących sportów, który łączy ludzi i tworzy niesamowite wspomnienia.

Mamy nadzieję, że AKS CUP stanie się stałym punktem kalendarza sportowego Buska-Zdroju i będzie nadal promować miłość do piłki nożnej wśród najmłodszych adeptów tego pięknego sportu.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji oraz zdjęć z tego wydarzenia.

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE