Pogrom na stadionie w Busku-Zdroju! AKS 1947 Busko-Zdrój pokonuje Stal Kunów 7:0! [ZDJĘCIA]

utworzone przez | paź 22, 2023 | Sport

W dzisiejszym meczu 13. kolejki 4. ligi świętokrzyskiej drużyna z Buska-Zdroju nie pozostawiła złudzeń swoim rywalom i pewnie pokonała Stal Kunów aż 7:0. To spotkanie dostarczyło kibicom niezliczoną ilość emocji i cieszyło oko wszystkich obecnych na stadionie.

Rywalizacja rozpoczęła się w zaskakujący sposób, gdy już w 5. minucie meczu Michał Bogacki, reprezentujący barwy Buska-Zdroju, otworzył wynik spotkania. To był zaledwie początek emocji, jakie miały wydarzyć się na boisku w ciągu następnych 90 minut.

Kluczowym momentem pierwszej połowy było podyktowanie rzutu karnego na korzyść gospodarzy po dyskusji zawodników z Kunowa z sędzią. To wydarzenie okazało się decydujące, gdyż w wyniku tego incydentu jeden z graczy Stal Kunów musiał opuścić boisko, pozostawiając swoją drużynę w osłabieniu.

Kolejne bramki padały jak na taśmie produkcyjnej, a bohaterami tego spotkania byli Maciej Pokora i Kacper Rogoziński. Pokora zapisał na swoim koncie aż trzy trafienia, imponując skutecznością w polu karnym przeciwnika. Rogoziński również zdobył trzy bramki, co uczyniło go jednym z najlepszych zawodników tego meczu.

To kolejne zwycięstwo drużyny z Buska-Zdroju, która prezentuje się znakomicie w obecnych rozgrywkach. Aktualnie zajmują oni drugie miejsce w tabeli, z tyloma samymi punktami co lider – Korona II Kielce. To sprawia, że walka o pierwsze miejsce w lidze zapowiada się niezwykle zacięta i interesująca.

Nasza drużyna ma ogromne szanse na awans do wyższej ligi, co byłoby ogromnym osiągnięciem dla całego miasta Busko-Zdrój. Kibice z pewnością czekają na kolejne emocjonujące mecze i trzymają kciuki za swoją ulubioną drużynę. Gratulacje dla zawodników i trenerów Buska-Zdroju za udane spotkanie i życzymy dalszych sukcesów w nadchodzących rozgrywkach.