Podział punktów podczas derbów w Stopnicy! Fotorelacja z meczu Piast Stopnica – Zorza Tempo Pacanów [ZDJĘCIA]

utworzone przez | lis 5, 2023 | Sport

Wczorajsze emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Piast Stopnica – Zorza Tempo Pacanów, zakończyło się remisem 1:1.

W pierwszej połowie Adrian Kapciak z Pacanowa strzelił gola, który sprawił, że jego drużyna objęła prowadzenie. Jednak Piastowi udało się odrobić straty, gdy Dawid Augustyn wyrównał wynik, stawiając sprawę na nowo.

Tym razem dla gospodarzy to nie był rezultat, który zaspokoiłby ich ambicje. Mecz ten miał znaczenie nie tylko dla obu drużyn biorących udział, ale także dla całej tabeli klasy A grupy II. Decydujący moment miał miejsce, gdy Nida Oksa odniosła zwycięstwo 4:0 nad drużyną z Nagłowic, co poskutkowało przejęciem pozycji lidera na zakończenie rundy jesiennej.

Nadchodząca przerwa zimowa będzie okazją dla obu drużyn do przemyślenia strategii i wzmocnienia swoich potencjałów przed kolejnymi emocjonującymi pojedynkami.

Zobaczcie zdjęcia z meczu Piast Stopnica – Zorza Tempo Pacanów!