sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – zawodnicy z Buska-Zdroju pokazują dominacje

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – zawodnicy z Buska-Zdroju pokazują dominacje

utworzone przez | mar 12, 2024 | Sport

Zawodnicy z Buska na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin

 

9 marca w Samborcu odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, w którym udział wzięło łącznie 110 zawodników z całej Polski. Klub Karate Kyokushin Busko-Zdrój reprezentowało sześciu zawodników: Ola Kantor, Igor Boduszek, Kuba Waloch, Artur Nowosielski, Tomek Socha i Tomek Stępień. Zespół z naszego miasta zaprezentował się niezwykle dobrze!

 

Trofea naszych zawodników na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Samborcu

 

Ola Kantor, utalentowana młoda zawodniczka, imponująco zdominowała swoją przeciwniczkę, zachowując pełną kontrolę nad walką i zdobywając zwycięski medal.

Podobnie udany był występ Tomasza Sochy, który nie pozostawił złudzeń swojemu przeciwnikowi i zyskał pierwsze miejsce.

Złoty medal przypadł również Igorowi Boduszkowi, który pokazał, że wygrana nie przyszła mu łatwo, jednak dzięki determinacji i umiejętnościom zdobył zasłużone zwycięstwo.

Tomek Stępień pewnie zwyciężył swoją pierwszą walkę, a w finale musiał uznać wyższość przeciwnika, zdobywając srebro.

Kuba Waloch w swoim pierwszym turnieju zaprezentował się znakomicie, ulegając jedynie bardziej doświadczonemu zawodnikowi, również zdobywając brąz.

Artur Nowosielski prowadził w swojej walce, ale w wyniku kontuzji śródstopia nie mógł jej kontynuować. Ostatecznie także zdobył brązowy medal.

as busko

Duma z podopiecznych Buskiej Szkoły Karate Kyokushin

 

Trenerzy są dumni ze swoich podopiecznych i gratulują im sukcesu. Podkreślają, że ciężka praca na treningach i słuchanie trenera to klucz do sukcesu. Wierzą, że młodzi karatecy mają przed sobą jeszcze wiele sukcesów.

 

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Samborcu na najwyższym poziomie

 

Warto także pochwalić organizatorów turnieju, którzy zadbali o każdy szczegół, a zawodnicy mogli rywalizować w komfortowych warunkach. Turniej stał na najwyższym poziomie sportowym i był prawdziwym świętem karate.

 

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE