reklama wtarget gora 1
Halo Busko 9 Sport 9 Młodzieżowa Liga Futsalu Świętokrzyskie – rocznika 2012 i młodsi zagrali w Hali Sportowej w Busku-Zdroju [VIDEO/ZDJĘCIA]

Młodzieżowa Liga Futsalu Świętokrzyskie – rocznika 2012 i młodsi zagrali w Hali Sportowej w Busku-Zdroju [VIDEO/ZDJĘCIA]

utworzone przez | lut 19, 2024 | Sport

Młodzieżowa Liga Futsalu Świętokrzyskie: KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka triumfuje w Busku-Zdroju!

 

17 lutego przed meczem Futsal Team Busko-Zdrój – KS Nida Oksa w hali PMOS w Busku-Zdroju rozegrana została wcześniej zapowiadana Młodzieżowa Liga Futsalu Świętokrzyskie w rocznikach 2012 i młodsi. Do rywalizacji stanęły trzy drużyny: AP Champions/Futsal Team Busko-Zdrój, Piast Stopnica oraz KKF Caffaro Kazimierza Wielka.

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka, która pewnie pokonała swoich rywali we wszystkich spotkaniach. Caffaro imponowało znakomitą formą strzelecką, zdobywając łącznie aż 25 bramek, tracąc przy tym zaledwie 3.

hotel zamek derslawa

Drugie miejsce zajęła drużyna Piast Stopnica, która zanotowała dwa zwycięstwa i dwie porażki. Piast był groźnym rywalem i potrafił stworzyć wiele sytuacji bramkowych.

Trzecie miejsce przypadło drużynie AP Champions/Futsal Team Busko-Zdrój, która pomimo ambitnej walki nie zdołała odnieść zwycięstwa. Młodzi zawodnicy z Buska-Zdroju zdobyli cenne doświadczenie i z pewnością będą chcieli poprawić swoje wyniki w kolejnych turniejach.

Wyniki poszczególnych meczów w ramach Młodzieżowej Ligi Futsalu w Busku-Zdroju

 

Wyniki poszczególnych meczów wyglądały następująco:

 • AP Champions/Futsal Team Busko-Zdrój – KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka (1:6)
 • KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka – Piast Stopnica (7:1)
 • Piast Stopnica – AP Champions/Futsal Team Busko-Zdrój (4:1)
 • KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka – AP Champions/Futsal Team Busko-Zdrój (10:0)
 • Piast Stopnica – KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka (1:2)
 • AP Champions/Futsal Team Busko-Zdrój – Piast Stopnica (0:3)

Turniej w Busku-Zdroju był znakomitą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przez młodych adeptów futsalu. Zawody dostarczyły wielu emocji i z pewnością zachęciły do dalszej gry i rozwoju.

Gratulujemy wszystkim drużynom udziału w turnieju i życzymy dalszych sukcesów!

  Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

  WIADOMOŚCI LOKALNE

  WIADOMOŚCI SPORTOWE

  TURYSTYKA

  logo

  WIADOMOŚCI BUSKO

  WIADOMOŚCI LOKALNE

  WIADOMOŚCI SPORTOWE

  TURYSTYKA

  CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

  WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

  KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

  POCIĄG BUSKO - KIELCE

  BUSY BUSKO - KIELCE