Mieszkaniec Buska-Zdroju Grzegorz Śpiewak, reprezentujący Akademia Muay Thai Kielce zdobywa złoto w Pucharze Polski w Kickboxing!

utworzone przez | paź 22, 2023 | Sport

Niesamowita dawka emocji miała miejsce w sobotę, 21 października, podczas Pucharu Polski w Kickboxingu Oriental Rules w Bieruniu. To wydarzenie zgromadziło miłośników sportów walki z całego kraju, którzy mieli okazję śledzić pojedynek, który na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Dwunastoletni Grzegorz Śpiewak, reprezentujący Akademię Muay Thai Kielce, zdobył serca publiczności swoim niezwykłym talentem i determinacją, zwyciężając w zaciętej walce z doświadczonym rywalem z klubu Nak Muay Szczecin.

Grzegorz Śpiewak, młody i pełen pasji zawodnik, stoczył swoją walkę w kategorii wagowej 48 kg, pomimo że obecnie waży zaledwie 44 kg. Jego rywal, reprezentujący Szczecin, ważył 49 kg, co dodatkowo podkreśla trudność zadania, jakie stanęło przed młodym kickboxerem z Buska-Zdroju. Walka trwała trzy rundy, każda po 1,5 minuty, i była pełna ciekawych wymian ciosów, uników oraz precyzyjnych kopnięć.

Grzegorz Śpiewak wykazał się niesamowitym hartem ducha i techniką. Po trzech emocjonujących rundach, sędziowie ogłosili jednogłośnie zwycięstwo mieszkańca Buska-Zdroju. To była nie tylko wygrana tego młodego talentu, ale również triumf determinacji, ciężkiej pracy i poświęcenia.

Grzesiu trenuje w Akademii Muay Thai Kielce od 5 lat, pod okiem swojego instruktora Bartłomieja Miniszewskiego. To wspólne wysiłki, zaangażowanie trenera i determinacja młodego zawodnika doprowadziły do tego niezwykłego zwycięstwa.

Młody kickboxer z Buska-Zdroju udowodnił, że wiek nie jest przeszkodą, jeśli posiada się odpowiednią pasję i determinację. Jego przyszłość w świecie sportów walki wydaje się być niezwykle obiecująca, a ten sukces na Pucharze Polski jest jedynie początkiem jego imponującej kariery. Grzegorz to inspiracja dla innych młodych ludzi, którzy marzą o osiągnięciach w sporcie i życiu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne sukcesy Grzesia i być świadkami jego rozwoju jako kickboxera. Ta historia udowadnia, że marzenia można spełnić, niezależnie od wieku!

Źródło: Akademia Muai Thai Kielce

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE