Widowisko na stadionie w Busku-Zdroju przy sztucznym oświetleniu [VIDEO] – Portal Regionalny Halo Busko

utworzone przez | wrz 21, 2023 | Sport

W meczu 9. kolejki IV ligi świętokrzyskiej AKS 1947 Busko-Zdrój przegrał u siebie z Koroną II Kielce 1:2. Mimo że gospodarze prowadzili po pierwszej połowie, to w drugiej pozwolili rywalom odwrócić losy spotkania.

Mecz odbył się na stadionie w Busku-Zdroju przy ulicy Kusocińskiego 1 o godzinie 19:00 przy sztucznym oświetleniu. Mimo niesprzyjającej pogody, na trybunach pojawiła się duża liczba kibiców.

W pierwszej połowie AKS zdecydowanie dominował i stwarzał sobie więcej okazji do zdobycia bramki. W 11. minucie z karnego bramkę dla gospodarzy zdobył Maciej Pokora. Po przerwie obraz gry się zmienił i to Korona II Kielce zaczęła częściej atakować. W 81. minucie piłkarze rezerw Korony Kielce wyrównali, a w doliczonym czasie gry zwycięską bramkę zdobył Piotr Wójcik.