sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 Poznaj Big Fish Lake w Bosowicach – Eldorado dla miłośników wędkarstwa karpiowego (VIDEO)

Poznaj Big Fish Lake w Bosowicach – Eldorado dla miłośników wędkarstwa karpiowego (VIDEO)

utworzone przez | cze 13, 2024 | Sport

Nowy Film Łowiska Big Fish Lake: premiera pierwszego odcinka z cyklu, w którym poznacie to miejsce lepiej

 

Z radością informujemy, że nasz partner łowisko Big Fish Lake, znane z malowniczych krajobrazów i doskonałych warunków dla wędkarzy, oraz ogromnych okazów wypuściło swój pierwszy film z cyklu prezentującego każde ze stanowisk w formie zasiadki. Premiera miała miejsce wczoraj, a odcinek jest już dostępny do oglądania online.

 

Łowisko Big Fish Lake w Bosowicach – opiekun łowiska Mateusz wziął pod lupę stanowisko 15

 

W premierowym odcinku twórca filmu skupiają się na stanowisku numer 15, jednym z najciekawszych miejsc na całym łowisku. Film trwa 20 minut i jest prawdziwą ucztą dla oczu – pełen pięknych ujęć natury oraz relaksujących scen wędkowania. Dla wędkarzy, jak i dla miłośników przyrody, ten film jest świetną okazją do zapoznania się z urokiem Big Fish Lake bez konieczności wychodzenia z domu.

Film jest prezentowany przez Mateusza Wojtachę, opiekuna łowiska Big Fish Lake. Dzięki jego doświadczeniu i pasji, widzowie mogą liczyć na fachowe porady wędkarskie oraz ciekawostki związane z każdym stanowiskiem. Jego zaangażowanie i wiedza czynią każdy odcinek będzie nie tylko interesujący, ale również edukacyjny.

 

restauracja kawiarnia Cynamonowa

Każdy odcinek serii ma na celu przybliżenie widzom poszczególnych stanowisk na łowisku, pokazując nie tylko same miejsca, ale również techniki i metody wędkarskie stosowane przez miejscowych mistrzów. Dzięki takiej formule filmy te mogą stać się cennym źródłem wiedzy dla wędkarzy na każdym poziomie zaawansowania.

W premierowym odcinku, skupionym na stanowisku numer 15, widzowie mogą zobaczyć, jak wygląda typowa zasiadka w tym miejscu. Przez 20 minut mamy okazję podziwiać spokój jeziora, różnorodność ryb i metody połowu, które mogą inspirować zarówno amatorów, jak i bardziej doświadczonych wędkarzy. Wszystko to możecie obserwować z ziemi oraz lotu ptaka.

 

Łowisko Big Fish Lake – eldorado dla miłośników karpiowania

 

Big Fish Lake, zlokalizowane w malowniczych Bosowicach, jest jednym z najpopularniejszych miejsc wędkarskich w regionie. Słynie z doskonałych warunków do połowu i różnorodności gatunków ryb. To miejsce, gdzie zarówno profesjonalni wędkarze, jak i amatorzy mogą spędzić czas na łonie natury, ciesząc się spokojem i urokami przyrody.

Zapraszamy do oglądania i śledzenia kolejnych odcinków serii, które sukcesywnie będą pojawiać się na stronie łowiska. Już teraz czekają na Was kolejne stanowiska i niesamowite wędkarskie przygody w Big Fish Lake!

Zachęcamy do rezerwacji pobytu bezpośrednio na stronie Łowiska Big Fish Lake: lowiskobigfishlake.pl

/materiał sponsorowany/

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE