Halo Busko 9 Sport 9 Wspaniałe wyniki Athletics Busko-Zdrój na Ogólnopolskim Finale LDK i Pucharze Mistrzów we Włocławku

Wspaniałe wyniki Athletics Busko-Zdrój na Ogólnopolskim Finale LDK i Pucharze Mistrzów we Włocławku

utworzone przez | cze 24, 2024 | Sport

Podopieczni Damiana Satora z Athletics Busko-Zdrój wracają z Włocławka z wieloma medalami

W miniony weekend reprezentanci klubu Athletics Busko-Zdrój zaprezentowali swoje umiejętności na najwyższym poziomie podczas Ogólnopolskiego Finału Lekkoatletka Dla Każdego (LDK) i Pucharu Mistrzów we Włocławku. Podopieczni trenera Damiana Satora wrócili do domu z medalami i licznymi wyróżnieniami, potwierdzając swoją dominację w konkurencjach lekkoatletycznych.

Największym sukcesem może pochwalić się Gabriela Parada, która zdobyła złoty medal w biegu na 800 metrów z przeszkodami. Jej fenomenalny bieg przysporzył jej nie tylko medalu, ale również ogromnego uznania wśród trenerów i kibiców.

palac w konarach reklama

Klara Grzesik i Alicja Smak również stanęły na podium, zdobywając brązowe medale w swoich konkurencjach podczas Pucharu Mistrzów. Klara Grzesik była trzecia w biegu na 800 metrów z przeszkodami, a Alicja Smak zajęła trzecie miejsce w biegu na 600 metrów z przeszkodami.

Blisko podium uplasowały się Zuzanna Bałaga i Kinga Bałaga. Zuzanna zajęła 4. miejsce, a Kinga 5. miejsce w biegu na 600 metrów z przeszkodami, pokazując niezwykłą determinację i wolę walki. Maria Smak również zaprezentowała się świetnie, kończąc bieg na 600 metrów z przeszkodami na 7. miejscu.

Emilia Gromkiewicz i Kacper Podolski również zasługują na pochwały. Emilia ukończyła bieg na 60 metrów na 16. miejscu, a Kacper zajął 12. miejsce w biegu na 100 metrów. Młodzi lekkoatleci pokazali swoje zaangażowanie i chęć do dalszego rozwoju w swoich dyscyplinach.

Na uwagę zasługuje również występ Jakuba Zagnańskiego, który zajął 6. miejsce w rzucie piłeczką palantową. Jego wynik jest obiecujący i z pewnością jest to zawodnik, który ma potencjał na dalsze sukcesy.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerowi Damianowi Satorowi za ich ciężką pracę i poświęcenie. Wyniki uzyskane podczas zawodów we Włocławku są dowodem na to, że Athletics Busko-Zdrój to klub, który nieustannie się rozwija i osiąga coraz większe sukcesy. Trzymamy kciuki za kolejne starty i życzymy dalszych triumfów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Wielkie podziękowania należą się sponsorom, bez których klub nie mógłby się rozwijać w taki sposób. Jednym ze sponsorów klubu KS Athletics Busko-Zdrój jest firma Dexwal, która jest także partnerem naszego portalu.

athletics busko-zdrój

żródło: Athletics Busko-Zdrój

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE