Kolejne cenne zwycięstwo buskich siatkarzy!

utworzone przez | paź 14, 2023 | Sport

13 października nie okazał się pechowy dla buskich siatkarzy! Drużyna z Buska rozegrała kolejny mecz w ramach II Ligi Świętokrzyskiej Mężczyzn (grupa B) pokonując Aluron CMC Wybicki Kielce II 3:0.

Mecz był niezwykle emocjonujący i dostarczył kibicom wielu wrażeń. Podopieczni trenera Mariusza Zdziebko nie dali rywalom żadnych szans i zwyciężyli pewnie, wygrywając kolejne partie 25:16, 25:19 i 26:24.

To już kolejne zwycięstwo buskich siatkarzy, które przybliża ich do celu, jakim jest awans do wyższej ligi. Nasi zawodnicy prezentują się znakomicie, zachwycając nie tylko skutecznością, ale także widowiskową grą.

Po ostatnim zwycięstwie buscy siatkarze zajmują pierwsze miejsce w tabeli swojej ligi. To dowód na to, że ciężka praca i poświęcenie przynoszą efekty.

Kolejne wyzwanie czeka naszą drużynę już 20 października, kiedy to rozegrają mecz na wyjeździe przeciwko MultiTeam Tompawex Koral Bilcza. To będzie kolejna okazja, aby udowodnić, że nasi chłopcy są zespołem, na którego mecze warto przychodzić.

Miejmy nadzieję, że buscy siatkarze będą kontynuować swoją zwycięską passę i że kolejne mecze będą dla nich tak samo udane, jak ten z wczoraj. Trzymamy kciuki za naszą drużynę i życzymy jej dalszych sukcesów!

 

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE