Halo Busko 9 Sport 9 Relacja z I Turnieju Futsalu OSP w Busku-Zdroju!

Relacja z I Turnieju Futsalu OSP w Busku-Zdroju!

utworzone przez | kwi 30, 2024 | Sport

Strażacy na boisku – I Turniej Futsalu OSP w Busku-Zdroju za nami!

Minionej niedzieli, 28 kwietnia, w Hali PMOS w Busku-Zdroju odbył się I Turniej Futsalu Ochotniczych Straży Pożarnych, zorganizowany przez OSP Mikułowice. Wydarzenie zgromadziło 15 drużyn z regionu, które rywalizowały o puchar i nagrody rzeczowe. Na parkiecie zmierzyły się drużyny z OSP Szaniec, OSP Wójeczka, OSP Widuchowa, OSP Wiślica, OSP Mikułowice, OSP Jarosławice, OSP Śladków Mały, OSP Czyżów, OSP Galów, OSP Mikluszowice, KP PSP Busko-Zdrój, OSP Kotki, OSP Zbludowice, OSP Grzybów i OSP Piestrzec.

mirage reklama

Emocje na boisku oraz ciekawe nagrody podczas I Turnieju OSP w Busku-Zdroju

Emocje podczas meczów sięgały zenitu, a zawodnicy dawali z siebie wszystko. Po zaciętej walce na podium stanęły drużyny OSP Mikluszowice, które zajęły pierwsze miejsce, OSP Wiślica na drugim miejscu oraz OSP Grzybów na trzecim. Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe, ufundowane przez licznych sponsorów, które z pewnością pomogą w ratowaniu życia ludzkiego.

Turniej był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale również do integracji środowiska strażackiego i promocji działalności OSP. Organizatorzy dziękują wszystkim drużynom za udział oraz kibicom za doping oraz sponsorom za wsparcie i zapowiadają, że to dopiero początek i w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja turnieju.

Zobaczcie relację z wydarzenia!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać atrakcje w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE