sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 I Runda Bajamoto Series Puchar Polski Południowej Cross Country – Busko-Zdrój (ZDJĘCIA/FILM)

I Runda Bajamoto Series Puchar Polski Południowej Cross Country – Busko-Zdrój (ZDJĘCIA/FILM)

utworzone przez | kwi 22, 2024 | Sport

I Runda Bajamoto Series Puchar Polski Południowej Cross Country – Busko-Zdrój

 

Dzisiejszego poranka Kamienica w Szańcu zamieniła się w arenę zmagań off-roadowych. Właśnie tam odbywa się I Runda Bajamoto Series Pucharu Polski Południowej Cross Country. Impreza przyciągnęła na start ponad 200 zawodników, co świadczy o rosnącej popularności tego ekscytującego sportu w naszym regionie.

Zawody, które jeszcze trwają, zainaugurowano w pięknych, choć wymagających warunkach przyrodniczych Kamionki. Zróżnicowany teren stanowił prawdziwe wyzwanie dla uczestników, co tylko podniosło poziom adrenaliny i sportowej rywalizacji.

Kategorie zawodników są zróżnicowane – od juniorów, przez amatorów do profesjonalistów, co pokazuje, że cross country to sport dla każdego. Odwaga, technika jazdy i doskonała forma fizyczna to cechy, które dziś były szczególnie na wagę złota.

Uczestnicy zmagań na trasach Kamionki mieli do pokonania liczne przeszkody naturalne, w tym strome podjazdy, techniczne zjazdy i trudne do przejechania kamieniste odcinki. Organizatorzy zadbali jednak, by trasa była nie tylko wymagająca, ale i bezpieczna dla zawodników oraz atrakcyjna dla zgromadzonej publiczności.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Miejscowi kibice i przyjezdni miłośnicy cross country tłumnie zgromadzili się, by śledzić zmagania uczestników, co świadczy o dużym zainteresowaniu tego typu wydarzeniami w regionie. Atmosfera na trasie była gorąca ze względu na sportową rywalizację.

Więcej informacji na temat wyników oraz szczegółów poszczególnych kategorii zawodów przedstawimy w kolejnym artykule. Przygotowujemy dla Was także relację video z wydarzenia.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE