Halo Busko 9 Sport 9 Grzegorz Śpiewak z Buska-Zdroju powołany na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Muaythai IFMA 2024!

Grzegorz Śpiewak z Buska-Zdroju powołany na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Muaythai IFMA 2024!

utworzone przez | cze 26, 2024 | Sport

Młody talent z Buska-Zdroju powołany na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Muaythai IFMA 2024

Grzegorz Śpiewak, obiecujący zawodnik Muay Thai z Buska-Zdroju, został powołany na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Muaythai IFMA 2024, które odbędą się w dniach 11-20 września w Bangkoku w Tajlandii. To ogromne wyróżnienie i jednocześnie wyzwanie dla młodego sportowca, który swoją ciężką pracą i determinacją zyskał uznanie wśród trenerów i ekspertów.

as busko

Mistrz Polski pojedzie na Mistrzostwa Świata w Bangkoku

Ostatnie sukcesy Grzegorza Śpiewaka obejmują zdobycie Mistrzostwa Polski w Dobrej w kategorii wagowej 44 kg. To prestiżowe osiągnięcie potwierdza jego umiejętności i talent, które rozwija od lat pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Grzegorz jest wychowankiem Akademii Muay Thai Kielce, gdzie trenuje regularnie trzy razy w tygodniu. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu swoich trenerów oraz determinacji do ciągłego doskonalenia się, osiągnął już wiele sukcesów na arenie krajowej. Teraz nadchodzi czas, aby zaprezentować swoje umiejętności na scenie międzynarodowej.

montessori reklama

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Muaythai IFMA 2024 to jedna z najważniejszych imprez sportowych w tej dyscyplinie, przyciągająca młodych zawodników z całego świata. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do rywalizacji z najlepszymi oraz promocji sportu w duchu fair play.

Grzegorz Śpiewak jest nie tylko utalentowanym zawodnikiem, ale również wzorem do naśladowania dla innych młodych sportowców z regionu. Mieszkańcy Buska-Zdroju oraz wszyscy sympatycy sportów walki będą trzymali kciuki za Grzegorza podczas jego zmagań w Bangkoku. Życzymy mu powodzenia i wielu sukcesów na międzynarodowej arenie!

grzegorz spiewak

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE