Gala Boksu Olimpijskiego w Busku-Zdroju – zobaczcie kulisy z tej imprezy [VIDEO]

utworzone przez | lis 14, 2023 | Sport

Gala Boksu Olimpijskiego w Busku-Zdroju – ważny punkt w sportowym kalendarzu Buska-Zdroju

W duchu sportowej rywalizacji oraz hołdu dla legendy lokalnego boksu, 11 listopada na hali PMOS w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Gali Boksu Olimpijskiego im. Józefa Grudnia, którą wcześniej zapowiadaliśmy 🔗. Gala, nazwana imieniem Józefa Grudnia – wybitnego boksera i jednego z najbardziej znaczących sportowców związanych z Buskiem-Zdrojem, to widowisko, które przyciąga uwagę zarówno miejscowej społeczności i nie tylko.

Gala Boksu Olimpijskiego w Busku-Zdroju – starcie dwóch województw

W tegorocznej edycji Gali Boksu Olimpijskiego im. Józefa Grudnia w Busku-Zdroju, zmierzyły się reprezentacje województwa świętokrzyskiego i łódzkiego. To starcie dwóch silnych zespołów bokserów nie tylko przyciągnęło uwagę kibiców z obu regionów, ale również dostarczyło niezapomnianych chwil sportowej rywalizacji. Hala Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju wypełniła się po brzegi.

Gala Boksu Olimpijskiego w Busku-Zdroju pokazała siłę świętokrzyskich bokserów

W pojedynku między świętokrzyskim i łódzkim wygrali zawodnicy reprezentujący nasze województwo. Bartosz Rogalski z Fighter Kielce pokonał Alana Szweda z Victorii Łódź wynikiem 2:1. Bartłomiej Bernat z Ring Busko-Zdrój triumfował nad Marcelem Krawczykiem z Dynamit Głowno wynikiem 3:0. Hubert Skrzyniarz z Rushh Kielce zwyciężył z Piotrem Milczarkiem z K.S SHARK Łódź 2:1. Patryk Dulęba z Fighter Kielce wygrał z Filipem Kostrzewą z KO Opoczno 2:1. Angelika Brutkowska z Ring Busko pokonała Natalię Muchę z Victoria Łódź 3:0. Karol Pawlik z RUSHH Kielce wygrał z Nazarem Romaniukiem z Victoria Łódź 3:0. Bartosz Klepacz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zwyciężył z Marcelem Gabarą z K.S SHARK Łódź 3:0. Wiktor Skiba z RING Busko-Zdrój zwyciężył z Szymonem Wachem przez RSC.

Niestety, walki Natalii Skowron z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Patryka Głucha z buskiego Ringu nie doszły do skutku z powodu decyzji lekarzy. Pomimo tego, publiczność była świadkiem intensywnych zmagań i sportowych emocji, a świętokrzyscy bokserzy udowodnili swoje umiejętności na ringu.

Doskonała organizacja oraz znakomita atmosfera sprawiły, że Gala Boksu Olimpijskiego im. Józefa Grudnia zostanie w pamięci na długo

Trzeba przyznać, że jak co roku organizatorzy Gali Boksu Olimpijskiego im. Józefa Grudnia w Busku-Zdroju staneli na wysokości zadania. Wydarzenie to było przygotowane na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnie jak i sportowo. Kibice licznie przybyli na Halę Sportową w Busku-Zdroju aby dopingować swoich zawodników.

Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE