kregielnia chicago gora reklama

Futsal Team Busko-Zdrój zagra kolejny mecz w przed własną publicznością!

utworzone przez | gru 13, 2023

Futsal Team Busko-Zdrój zagra z drużyną MB Geodezja Futsal Team Victoria Skalbmierz

W najbliższą sobotę, 16 grudnia 2023 roku, miłośnicy futsalu z Buska-Zdroju mają okazję przeżyć niezapomniane chwile. Na hali sportowej w Busku-Zdroju o godzinie 18:00 odbędzie się emocjonujący pojedynek w ramach trzeciej kolejki Marcon III Ligi futsalu. Tym razem Futsal Team Busko-Zdrój zmierzy się z drużyną MB Geodezja Futsal Team Victoria Skalbmierz.

Czy Futsal Team Busko-Zdrój zdobędzie tym razem cenne punkty?

Po dwóch trudnych porażkach z rzędu, ekipa z Buska-Zdroju pragnie odmienić swój los i zdobyć pierwsze cenne punkty ligowe. Trener i zawodnicy intensywnie pracowali nad taktyką i formą fizyczną, by przygotować się do nadchodzącego starcia z determinacją i gotowością do walki.

Organizatorzy zapowiadają pokaz świetlny

Zespół z Buska-Zdroju zamierza stworzyć niezapomnianą atmosferę na hali, oferując kibicom świetlne widowisko. Organizatorzy obiecują liczne atrakcje i niespodzianki dla wszystkich obecnych, aby każdy mógł poczuć magię futsalu na własnej skórze.

Wszystkich miłośników futsalu zachęcamy do wsparcia Futsal Team Busko-Zdrój i uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym. Trzymamy kciuki za zwycięstwo Futsal Team Busko-Zdrój i mamy nadzieję, że sobotni wieczór dostarczy wszystkim niezapomnianych emocji związanych z futsalem na najwyższym poziomie.

futsal team busko-zdrój

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE