sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 Szymon Boś bohaterem meczu KKF Caffaro Global System II Kazimierza Wielka – Futsal Team Busko-Zdrój!

Szymon Boś bohaterem meczu KKF Caffaro Global System II Kazimierza Wielka – Futsal Team Busko-Zdrój!

utworzone przez | lut 10, 2024 | Sport

Futsal Team Busko-Zdrój zwycięża w meczu przeciwko KKF Caffaro Global System II Kazimierza Wielka

 

W piątek 9 lutego Futsal Team Busko-Zdrój odniósł zwycięstwo w meczu wyjazdowym przeciwko KKF Caffaro Global System II Kazimierza Wielka. Spotkanie na hali KOS zakończyło się wynikiem 3:6, a bohaterem meczu został Szymon Boś, który strzelił aż 5 bramek dla swojego zespołu, jednego gola dla Futsal Team Busko-Zdrój zdobył Krystian Bracisiewicz.

Boś, były zawodnik AKS 1947 Busko-Zdrój, pokazał na co go stać i był prawdziwym motorem napędowym drużyny z Buska-Zdroju.

To ważne zwycięstwo dla drużyny z Buska-Zdroju, która w ostatnim czasie borykała się z problemami. Trener zespołu z pewnością będzie zadowolony z postawy swoich zawodników.

hotel zamek derslawa

Futsal Team Busko-Zdrój z nadzieją na przyszłość

Zwycięstwo w Kazimierzy Wielkiej daje nadzieję na lepszą przyszłość dla Futsal Team Busko-Zdrój. Drużyna z pewnością będzie chciała kontynuować zwycięstwa i walczyć o jak najwyższe cele w lidze. Kolejny mecz zespół z Buska-Zdroju zagra 17 lutego o godzinie 18:00 w hali w Busku-Zdroju.

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami sportowymi? Zapraszamy do naszego kalendarza imprez.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE