kregielnia chicago gora reklama

Relacja z Finału XVI Świętokrzyskiej Ligi LZS w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | gru 5, 2023 | Sport

Finał Świętokrzyskiej Ligi LZS w Busku-Zdroju

W dniu 3 grudnia 2023 roku hala PMOS w Busku-Zdroju zamieniła się w arenę zaciętej rywalizacji, kiedy to odbył się wcześniej zapowiadany Finał XVI Świętokrzyskiej Ligi LZS w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. Organizatorem tego sportowego święta był Świętokrzyski Związek LZS w Kielcach we współpracy z PMOS w Busku-Zdroju.

W turnieju wzięły udział zespoły zarówno kobiece, jak i męskie, reprezentujące różne kluby z regionu. Wśród drużyn żeńskich rywalizowały: Bocian Koral Bilcza, EkoEnergia KS Arena Busko, LKS Sparta Zagnańsk, Power Girls Bilcza. Natomiast męskie zespoły to LZS MD Inwest Góral Górno, MSS Masłów, Wataha MCK Stopnica oraz Zag Arena Busko-Zdrój.

Wyniki Finału Świętokrzyskiej Ligi LZS Kobiet i Mężczyzn w Busku-Zdroju

Po intensywnych rozgrywkach, które dostarczyły kibicom wiele emocji, ustaliły się ostateczne pozycje w tabeli wyników.

W kategorii kobiet triumfowały Power Girls Bilcza, zdobywając pierwsze miejsce. Na drugim miejscu uplasował się zespół Bocian Koral Bilcza, a trzecie miejsce przypadło drużynie EkoEnergia KS Arena Busko. Czwarte miejsce zajęły zawodniczki LKS Sparta Zagnańsk.

Wybrano MVP Finału Świętokrzyskiej Ligi LZS Kobiet i Mężczyzn w Busku-Zdroju

Niezwykłe emocje towarzyszyły również wyborowi Najbardziej Wartościowego Zawodnika (MVP) w obu kategoriach. Wśród kobiet tytuł MVP Turnieju przypadł Kamili Pobereszko z Power Girls Stopnica. Natomiast wśród mężczyzn to Michał Wójcik z MSS Masłów został uznany za najlepszego zawodnika turnieju.

Wśród mężczyzn najwyżej na podium stanęli zawodnicy z MSS Masłów, którzy zasłużenie zdobyli pierwsze miejsce. Drugie miejsce przypadło LZS MD Inwest Góral Górno, a na trzecim miejscu znaleźli się gracze z Wataha MCK Stopnica. Drużyna Zag Arena Busko-Zdrój zajęła czwartą pozycję.

Znakomita organizacja turnieju Finału Świętokrzyskiej Ligi LZS Kobiet i Mężczyzn w Busku-Zdroju

Trzeba przyznać, że organizacja turnieju reprezentowała najwyższy poziom. Sędzią Głównym Turnieju był Pan Jan Mitek, którego należy pochwalić za pełen profesjonalizm.

Po zakończeniu zmagań, Prezes Świętokrzyskiego Związku LZS w Kielcach, Jerzy Kula, wręczył zasłużone nagrody zwycięzcom, podkreślając ich zaangażowanie i sportową postawę.

Ogromne słowa uznania należą się również dyrekcji hali, obsłudze oraz Radkowi Sędzielewskiemu i Mariuszowi Ździebko za doskonałe przygotowanie, profesjonalną organizację i sprawną realizację finałów w funkcjonalnej hali PMOS.

Finał XVI Świętokrzyskiej Ligi LZS w Piłce Siatkowej okazał się nie tylko sportowym widowiskiem, lecz także doskonałą okazją do integracji społeczności lokalnej i promocji aktywnego trybu życia poprzez uprawianie sportu. Kibice już teraz z niecierpliwością wyczekują kolejnej edycji tego emocjonującego turnieju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE