KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka zwycięża mecz wyjazdowy przeciwko KF Stal Mielec!

utworzone przez | lis 27, 2023 | Sport

KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka wygrywa mecz wyjazdowy przeciwko KF Stal Mielec

Po ostatnim meczu przeciwko drużynie z Buska-Zdroju, KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka zwycięża w meczu wyjazdowym przeciwko KF Stal Mielec. Zwycięstwo w Mielcu sprawiło, że zespół umocnił się na pozycji lidera tabeli grupy IV 2. ligi futsalu.

Przebieg meczu KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka – KF Stal Mielec

Początek spotkania był zacięty, obie drużyny walczyły o przewagę na boisku. Pierwszą bramkę dla KKF Caffaro Global System zdobył Jakub Mączyński po składnej akcji, co dało ich drużynie pierwsze prowadzenie. Jednak goście szybko odpowiedzieli kontrą, doprowadzając do remisu. Gra toczyła się na styku, ale to KKF Caffaro Global System zdominowało rywala, zdobywając dwie kolejne bramki przed przerwą.

Druga połowa to już kontrola gry przez KKF Caffaro Global System. Drużyna skutecznie broniła własnej bramki, a szybkie kontry pozwoliły im punktować rywala. Nawet trudne dwie minuty gry w czwórkę po czerwonej kartce dla Kamila Kłody nie przeszkodziły w utrzymaniu przewagi. W bramce znów błyszczał Karol Mignano, wspierany przez zaangażowanych obrońców.

Bramki padły kolejno: Jakub Mączyński, Szymon Kwiecień, Kamil Kłoda, Krzysztof Bździuła i Wibson Souza Oliveira, co ostatecznie przypieczętowało wynik 5:1 na korzyść KKF Caffaro Global System. Trener Lech Malczewski oraz trener asystent Tomasz Rybiński mogą być z dumą z występu swojego zespołu.

Kolejny mecz KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka w ramach 2 ligi fusalu gr. IV

Kolejny mecz drużyna z Kazimierzy Wielkiej zagra w Łańcucie 2 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00 przeciwko Futsal Club Sport Południe Łańcut.

Źródło: KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE