Busko! Busko! ZAG Arena Busko-Zdrój kolejny raz króluje na parkiecie!

utworzone przez | paź 24, 2023 | Sport

20 października 2023 roku był dniem, w którym buscy siatkarze triumfowali po raz kolejny. Tym razem nasza drużyna stawiła czoła rywalom na wyjeździe, a efekt tego starcia przełożył się na utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli. Mecz przeciwko MultiTeam Tompawex Koral Bilcza zakończył się sukcesem buskich siatkarzy, którzy odnieśli zwycięstwo 1:3.

Mecz ten przyniósł wiele emocji i widowiskowej siatkówki. Nasi zawodnicy rozpoczęli spotkanie pewnie i od razu zdobyli przewagę. Pierwsze dwa sety zakończyły się wynikami 21:25 i 20:25 na korzyść buskiej drużyny. Wydawało się, że zwycięstwo jest już w zasięgu ręki.

Jednak rywale nie zamierzali się poddać. W trzecim secie drużyna z buska trochę się rozluźniła i set zakończył się wynikiem 25:23.

Czwarty set to pełne skupienia i zaangażowanie buskich siatkarzy. Przewaga była po ich stronie, a ostateczny wynik seta to 17:25 na korzyść naszej drużyny. To zwycięstwo potwierdza, że buscy siatkarze nie tylko potrafią wygrywać na własnym terenie, ale również są groźni na wyjeździe.

Trener drużyny ZAG Arena Busko-Zdrój Mariusz Zdziebko był zadowolony z postawy swoich zawodników. “Z zespołem z Bilczy znamy się bardzo dobrze, ponieważ również gramy ze sobą w zawodach LZS. Chłopcy zagrali od samego początku bardzo dobrze, wyszli na mecz bardzo skoncentrowani. Bardzo dobrze graliśmy zagrywką, oraz w ataku. Jednak należy dodać, że drużyna z Bilczy postawiła nam wysoką poprzeczkę” – powiedział Zdziebko.

Po tym kolejnym sukcesie, buska drużyna utrzymuje się na czele tabeli. Kibice z niecierpliwością czekają na kolejne mecze, które przynoszą emocje i radość z kolejnych zwycięstw.

Następny mecz ligowy buscy siatkarze rozegrają na swoim terenie, w hali Ekonomik w Busku-Zdroju, 10 listopada przeciwko drużynie Lechia Strawczyn. Będzie to kolejna okazja, aby dopingować naszą drużynę i wspierać ich w dążeniu do osiągnięcia kolejnego sukcesu.

Trzymamy kciuki za buskich siatkarzy i mamy nadzieję, że ta niesamowita passa zwycięstw będzie się kontynuować!

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE