Relacja z turnieju BSF CUP U-13 organizowanego przez BSF Busko-Zdrój [VIDEO]

utworzone przez | lis 29, 2023 | Sport

Turniej BSF CUP U-13 na hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju

W dniu 28 października hala sportowa w Busku-Zdroju stała się areną zaciętej rywalizacji w ramach zapowiadanego turnieju BSF CUP U-13. Organizowane przez lokalny klub futsalowy BSF Busko-Zdrój, wydarzenie zgromadziło młode talenty z regionu, którzy zaprezentowali się w widowiskowych pojedynkach.

W BSF CUP U-13 wzięły udział 4 drużyny futsalowe

W turnieju wzięły udział cztery drużyny: gospodarze BSF Busko-Zdrój, Piast Stopnica, Akademia Piłkarska Strzelec Chroberz oraz, w zastępstwie za LKS Gród Wiślica, który niestety nie dotarł z powodu trudnych warunków atmosferycznych, Akademia AKS 1947 Busko-Zdrój.

Niezależnie od trudności związanych z absencją jednej z planowanych drużyn, atmosfera w hali była pełna sportowej rywalizacji, a młodzi zawodnicy dawali z siebie wszystko, aby zdobyć tytuł najlepszej drużyny turnieju.

BSF Busko-Zdrój zwycięzcą turnieju BSF CUP U-13

Po zaciętych bojach zwycięzcą została drużyna BSF Busko-Zdrój, która pokazała  doskonałą współpracę zespołową.

Po zakończonych emocjach na boisku nadszedł czas na uroczystą ceremonię wręczenia pamiątkowych pucharów. Zawodnicy otrzymali zasłużone wyróżnienia, a uśmiechy na ich twarzach świadczyły o radości z udziału w turnieju i osiągniętych rezultatach.

Turniej BSF CUP U-13 nie tylko dostarczył kibicom piłkarskich emocji, ale także stanowił doskonałą okazję do promocji lokalnego talentu sportowego. Organizacja wydarzenia przez BSF Busko-Zdrój z pewnością przyczyniła się do rozbudzenia pasji futsalowej wśród młodych mieszkańców regionu, zachęcając ich do aktywnego uczestnictwa w sportowych wydarzeniach.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE