reklama wtarget gora 1
Halo Busko 9 Sport 9 BSF Busko-Zdrój zwycięża w ostatnim meczu w sezonie przeciwko Zaremba Transport Futsal Pińczów! (VIDEO)

BSF Busko-Zdrój zwycięża w ostatnim meczu w sezonie przeciwko Zaremba Transport Futsal Pińczów! (VIDEO)

utworzone przez | mar 15, 2024 | Sport

BSF Busko-Zdrój – Zaremba Transport Futsal Pińczów – zwycięstwo Wilków w derbach

 

W emocjonującym zakończeniu sezonu 2 ligi futsalu, BSF Busko-Zdrój odnotowało zwycięstwo na własnym parkiecie, pokonując drużynę Zaremba Transport Futsal Pińczów aż 12:6. W meczu pełnym i efektownych bramek, to gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi, ciesząc zgromadzonych na hali sportowej w Busku-Zdroju kibiców.

Busko 2 1

Wyróżniającym się zawodnikiem meczu został Maciej Śliski, który do siatki trafił aż pięciokrotnie, potwierdzając swoją wyjątkową klasę i instynkt strzelecki. Jego dorobek strzelecki w tym sezonie to imponujące 27 bramek, co pozwoliło mu zdobyć tytuł króla strzelców ligi. Nieocenioną rolę w zespole odegrali także Mateusz Zoch z trzema trafieniami oraz Dominik Szymkiewicz, który dołożył do dorobku dwie bramki oraz Albert Lasia i Marcin Taler z jednym trafieniem.

BSF Busko-Zdrój kończy sezon na 3 miejscu w tabeli

BSF Busko-Zdrój zaimponowało w ostatnim meczu, gdzie Maciej Śliski z pięcioma bramkami na koncie stał się bohaterem spotkania, a jego osiągnięcie indywidualne – tytuł króla strzelców ligi – było jednym z jaśniejszych punktów sezonu. Mimo tych indywidualnych i zespołowych sukcesów, zakończenie sezonu na 3. miejscu, za drużynami, które awansowały, stanowi dla zespołu pewien zawód.

Zobaczcie wywiady z trenerem z Pińczowa Łukaszem Białym i zawodnikiem Wilków Marcinem Talerem.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE