reklama wtarget gora 1

Podwójne zwycięstwo BSF Busko-Zdrój – wygrana przeciwko drużynie z Jarosławia oraz udana akcja charytatywna dla Agnieszki Gorczycy! [VIDEO]

utworzone przez | gru 18, 2023

BSF Busko-Zdrój pokonuje Tech-Project Futsal Team Jarosław i pomaga Agnieszce Gorczycy

W niedzielę 17 grudnia na hali sportowej w Busku-Zdroju odbył się mecz 2 ligi futsalu, w którym zmierzyli się BSF Busko-Zdrój i Tech-Project Futsal Team Jarosław. Wilki zwyciężyły 5:2, a spotkanie było doskonałą okazją do zorganizowania akcji charytatywnej dla Agnieszki Gorczycy, która dzielnie stawia czoła chorobie nowotworowej.

Akcja charytatywna podczas meczu BSF Busko-Zdrój – Tech-Project Futsal Team Jarosław

Podczas meczu na korytarzu hali sportowej czekał na gości kiermasz charytatywny, na którym można było kupić m.in. rękodzieła, ciasta i inne smakołyki.

W przerwie między meczami odbyły się licytacje, w których można było wylicytować ciekawe atrakcje, usługi lokalnych przedsiębiorców.

W sumie podczas akcji charytatywnej udało się zebrać 3975,52 złotych. Zebrane środki zostaną przekazane Agnieszce Gorczycy na leczenie.

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji – mówi Katarzyna Krzemińska, organizatorka wydarzenia – Dzięki Waszej pomocy możemy pomóc Agnieszce w walce z chorobą.

BSF Busko-Zdrój zagra kolejny mecz już w tę środę – 20 grudnia o godzinie 19:45

Drużyna z Buska-Zdroju nie przerywa dobrej passy. Kolejny mecz BSF zagra już w tę środę 20 grudnia o godzinie 19:45. Ich rywalem będzie drużyna Futsal Club Sport Południe Łańcut.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE