sklep wielobranzowy as 1

BSF Busko-Zdrój zaprasza na weekend z Wilkami! W niedziele zagrają dla Agnieszki Gorczycy [VIDEO]

utworzone przez | gru 12, 2023

BSF Busko-Zdrój zagra dwa mecze w ciągu jednego weekendu

Podczas nadchodzącego weekendu miłośnicy futsalu w Busku-Zdroju znów będą mieli okazję przeżyć niesamowite emocje, gdy drużyna BSF Busko-Zdrój, znana lokalnie jako Buskie Wilki, stanie do dwóch ważnych spotkań. W piątek o godzinie 19:30, buscy zawodnicy zmierzą się z KF Stal Mielec, by następnie w niedzielę o 17:00 stanąć do walki z Tech-Project Futsal Team Jarosław.

Akcja charytatywna podczas niedzielnego meczu BSF Busko-Zdrój

Niedzielny mecz z Tech-Project Futsal Team Jarosław to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale również szlachetnego celu. Podczas tego spotkania odbędzie się specjalna akcja charytatywna dedykowana Agnieszce Gorczycy, która walczy z nowotworem. Drużyna BSF Busko-Zdrój postanowiła zaangażować się w pomoc dla Agnieszki, organizując zbiórkę na cele charytatywne. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na leczenie i wsparcie tej dzielnej kobiety.

Prezes BSF Busko-Zdrój, wyraził nadzieję na liczne wsparcie ze strony kibiców podczas obu spotkań. „To dla nas ważny weekend, pełen sportowych wyzwań, ale również charytatywnego zaangażowania. Mamy nadzieję, że nasza społeczność sportowa w Busku-Zdroju pokaże swoje wielkie serce i solidarność, wspierając naszych zawodników oraz Agnieszkę Gorczycę w jej trudnej walce z chorobą” – powiedział Michał Krzemiński.

Miejmy nadzieję, że ten sportowy weekend nie tylko dostarczy niezapomnianych chwil dla fanów futsalu, ale również przyczyni się do zebrania znaczącej sumy na rzecz Agnieszki Gorczycy. Sport, jednocząc społeczność, może stać się źródłem wsparcia i pomocy dla tych, którzy potrzebują naszej solidarności.

bsf busko-zdrój agnieszka gorczyca

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE