sklep wielobranzowy as 1

Po bardzo emocjonującym meczu BSF Busko-Zdrój kończy przygodę w Pucharze Polski w Futsalu [ZDJĘCIA]

utworzone przez | gru 31, 2023 | Sport

BSF Busko-Zdrój rozegrał mecz przeciwko SSF Ewenta Wisła Opatowiec w ramach 1/32 Pucharu Polski w Futsalu

 

W sobotę 30 grudnia na hali sportowej w Busku-Zdroju odbył się mecz 1/32 Pucharu Polski w futsalu, w którym miejscowy BSF Busko-Zdrój podejmował pierwszoligową SSF Ewenta Wisłę Opatowiec.

Oba zespoły rywalizowały ze sobą już w poprzednim sezonie, kiedy to Wisła Opatowiec występowała w drugiej lidze.

 

BSF Busko-Zdrój zabrakło szczęścia w meczu pucharowym przeciwko SSF Ewenta Wisła Opatowiec

 

Oba zespoły grały w dobrym tempie i stworzyły sobie wiele okazji bramkowych. W pierwszej połowie obie drużyny strzeliły po jednej bramce, jednak BSF Busko-Zdrój miał kilka okazji, po których piłka obijała słupki i poprzeczkę. Przy odrobinie szczęścia ten mecz mógł potoczyć się inaczej.

Dwie bramki dla zespołu z Buska-Zdroju zdobył Dominik Szymkiewicz natomiast dla drużyny z Opatowca strzelali dwukrotnie Daniel Suchan, jedną bramkę Tomasz Armatys oraz jedną z karnego Andrzej Musiał.

 

Trener Adrian Pater wraca do Buska-Zdroju aby prowadzić drużynę Wilków

 

Wielkim zaskoczeniem było pojawienie się na ławce BSF Busko-Zdrój trenera, którego wierni fani Wilków znają z poprzednich meczów, w których Adrian Pater prowadził drużynę.

Po porażce w 1/32 Pucharu Polski w Futsalu, drużyna z Buska-Zdroju wróci do ciężkich treningów aby powalczyć o wymarzony awans do 1 ligi.

 

Ogromne zainteresowanie futsalem w Busku-Zdroju. Kibice BSF Busko-Zdrój oraz goście z Opatowca zapełniają halę w Busku-Zdroju

 

Bardzo cieszącym faktem jest to, że kibice wypełnili halę w Busku-Zdroju. Na meczu pojawiły się całe rodziny, szczególnie było to widać podczas przerwy meczowej, gdzie licznie przybyłe dzieciaki wyszły na parkiet.

Zobaczcie zdjęcia z tego meczu!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE