BSF Busko-Zdrój zwycięża w pierwszym meczu przed własną publicznością! [ZDJĘCIA]

utworzone przez | lis 25, 2023 | Sport

BSF Busko-Zdrój podejmował Futsal Club Tarnów na hali w Busku-Zdroju

W emocjonującym widowisku na parkiecie hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju, drużyna BSF Busko-Zdrój zanotowała udany debiut przed własną publicznością. 25 listopada o godzinie 18:00 miejscowi kibice zgromadzili się, aby wspólnie kibicować swoim ulubieńcom w meczu z ekipą Futsal Club Tarnów.

Drużyna BSF, prowadzona przez trenera Michała Krzemińskiego, wyszła na parkiet w następującym składzie. Jako pierwsi na plac gry wyszli Jan Zachariasz, Patryk Kowalczyk, Kacper Rogoziński, Maciej Śliski oraz Marcin Taler. Na ławce rezerwowych trener Wilków miał do dyspozycji kilku utalentowanych zawodników, takich jak Gabor Sarnecki, Filip Rogoziński, Mateusz Zoch, Albert Lasia, Olek Szumilas, Kamil Skiba i Adam Szlązak. Opieką fizjoterapeutyczną zespołu zajmował się Łukasz Pochopień.

Przeciwnikiem buskich Wilków był zespół Futsal Club Tarnów, który choć przyjechał w mocno okrojonym składzie, nie zamierzał ułatwiać życia gospodarzom. Mecz zaczął się od momentów pełnych intensywności i emocji, które trzymały w napięciu wszystkich obecnych.

Końcowy wynik meczu BSF Busko-Zdrój – Futsal Club Tarnów

BSF Busko-Zdrój szybko objęło prowadzenie jednak przyjezdni, mimo ograniczonego składu, stawiali jednak zacięty opór, co czyniło z każdej minuty meczu prawdziwe widowisko.

Wynik meczu zakończył się rezultatem 9:2 na korzyść Buskiego Stowarzyszenia Futsalu. Bramki dla BSF zdobywali: Kacper Rogoziński (x2), Maciek Śliski (x3), Kamil Skiba (x2) oraz Olek Szumilas (x2). Dla drużyny z Tarnowa strzelali Kamil Kaczocha oraz Daniel Ptak.

Relacja zdjęciowa z meczu buskich Wilków

Nie mogliśmy przeoczyć wydarzenia jakim było starcie BSF Busko-Zdrój – Futsal Club Tarnów. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu. Już wkrótce opublikujemy wywiady z uczestnikami wydarzenia.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE