BSF Busko-Zdrój – KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka już w tą niedzielę!

utworzone przez | lis 17, 2023 | Sport

BSF Busko-Zdrój – KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka – pierwsze starcie buskich Wilków

Już w tą niedzielę 19 listopada o godzinie 15:00 na hali KOS w Kazimierzy Wielkiej rozegrany zostanie rozegrany emocjonujący mecz w ramach 2 ligi futsalu. BSF Busko-Zdrój – KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka będzie inauguracyjnym spotkaniem sezonu dla drużyny Wilków, którzy w poprzednim sezonie otarli się o awans do 1 ligi futsalu, przegrywając w barażach z drużyną z Brzegu.

BSF Busko-Zdrój – KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka – wielkie święto dla fanów futsalu

Mecz BSF Busko-Zdrój – KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka zawsze wywoływał emocje wśród kibiców. Starcie Wilków z Bykami zawsze sprawiało, że zarówno hala w Busku-Zdroju jak i Kazimierzy Wielkiej wypełniona była po brzegi. Jest to nie tylko widowisko piłkarskie, ale także kibicowskie, które doprowadza fanów obu drużyn do dreszczy.

Wszystkich fanów piłki halowej zapraszamy serdecznie na mecz do Kazimierzy Wielkiej. Nie możecie przegapić tego wydarzenia w kalendarzu sportowym Buska-Zdroju.

bsf busko-zdrój - kkf global system kazimierza wielka

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE