Halo Busko 9 Sport 9 Klub Athletics Busko-Zdrój zaprasza na bezpłatne treningi w ramach akcji „Biegam Bo Lubię”!

Klub Athletics Busko-Zdrój zaprasza na bezpłatne treningi w ramach akcji „Biegam Bo Lubię”!

utworzone przez | kwi 6, 2024 | Sport

Biegam Bo Lubię – III sezon!

10 kwietnia 2024 roku na stadionie Miejskim w Busku-Zdroju wystartuje trzecia edycja ogólnopolskiej akcji „Biegam Bo Lubię”. Bezpłatne treningi biegowe, prowadzone przez doświadczonych instruktorów, odbędą się w każdą środę od 18:00 do 19:00.

Akcja „Biegam Bo Lubię” to doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję, poznać nowe osoby i czerpać radość z biegania. Zajęcia są dostosowane do osób o różnym poziomie zaawansowania, zarówno dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w bieganiu, jak i dla bardziej doświadczonych biegaczy.

palac w konarach reklama

Doświadczeni instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników zajęć. Podczas treningów będzie można nauczyć się prawidłowej techniki biegu, poprawić wydolność i wytrzymałość oraz poznać różne metody treningowe.

Udział w akcji „Biegam Bo Lubię” to nie tylko świetny sposób na poprawę kondycji, ale również możliwość poznania innych pasjonatów biegania. Wspólne treningi to doskonała okazja do integracji i budowania motywacji.

Więcej informacji o akcji znajdziecie pod adresem biegambolubie.com.pl, a także w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE